Cera Khin wystąpi 11 września w Warszawie w ramach Blackworks Showcase

Fot. www.playfulmag.com
Eventpromo
cera khin

Wytwórnia Blackworks wraca do Warszawy, żeby połączyć siły z Cera Khin, NoneOfTheAbove, TY, Hatelove i Dexphase. Organizatorzy planują mocno uderzyć muzyką techno.

Mocne uderzenie z Blackworks Showcase

Cera Khin zagrała swój pierwszy koncert w 2016 roku. I od tego momentu, ciągle rośnie. Wychowała się w Tunezji, ale obecnie mieszka w Berlinie. Cera gra industrial hardcore techno, acid, szybki hard trance i gabbera. Jej sety cieszą się dużą popularnością.

Moją misją jako DJ jest dzielenie się muzyką, którą kocham z ludźmi i sprawienie, by zapomnieli o wszystkich swoich zmartwieniach. Dla mnie granie muzyki i energetyzowanie ludzi idą w parze. Jestem tutaj, aby zabawiać ludzi i dobrze się bawić razem. Lubię też bardzo tańczyć, dosłownie nie mogę stać za konsolą bez tańca i muszę zsynchronizować ruchy mojego ciała z muzyką, aby nadążyć. Sądzę, że jestem też dość empatyczna, więc łatwo jest mi czytać tłum i rozumieć, jaki klimat powinnam wybrać – Cera Khin

Cera Khin jest również propagatorką samowzmocnienia i zdrowia psychicznego. Założyła instagramowe konto „Technomentalhealth”, w ramach którego przełamuje tabu i szerzy świadomość w branży muzyki elektronicznej. Z jej odważnym podejściem do techno, bezgraniczną energią i wybiegającym w przyszłość gustem muzycznym Cera Khin to z pewnością gwiazda ery hard dance.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Cera Khin x DJ Set x Hor

NoneOfTheAbove to duo z Rotterdamu, utworzone w 2015 roku. Nigel Wildeboer i Yoeri van Eijk grali i produkowali techno już od wczesnej młodości. „Straight forward techno”, tak opisują dźwięk, który tworzą. Ich źródła inspiracji to hardcore, industrial, acid i co najważniejsze: schranz.

NoneOfTheAbove x Verknipt Festival

T Y jest kompozytorem muzyki elektronicznej w gatunku Techno i Subground. Jego brzmienie jest zanurzone w klimatach oldschoolu, gresywnej energii z odrobiną trance i electro. Wciąż jednak chłonie nowe tendencje i nowe idee. Dodał do swojej muzyki dźwięki, zebrane z wpływów z całej Europy Środkowej, Kanady i Hiszpanii.

T Y x Blackworks x Mix

Blackworks Showcase: Cera Khin, NoneOfTheAbove, T Y, Hatelove, Dexphase – bilety

11 września na Ordona 2A zagrają także Hatelove i Dexphase.. Bilety na Blackworks Showcase są dostępne na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →