Caribou, Fat Freddy’s Drop i Hurts na Open’erze

News

Znamy 3 kolejne zespoły, które wystąpią w trakcie tegorocznej edycji Open’er Festival. Te zespoły to Hurts, Caribou i Fat Freddy’s Drop.

Hurts i Caribou pojawią się na scenie Tent, Fat Freddy’s Drop zagrają na scenie World.

Ukrywający się pod nazwą Caribou kanadyjski multiinstrumentalista, producent i wokalista i… matematyk Dan Snaith to przede wszystkim twórca jednego z najlepszych i najciekawszych albumów ubiegłego roku(ZOBACZ: Albumy Roku 2010 wg Muno.pl).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Hurts to niezwykle ostatnio popularny manchesterski duet spod znaku electropop, w którego skład wchodzą Theo Hutchcraft i Adam Anderson. Mimo krótkiej kariery szybko zwrócili uwagę branży muzycznej, trafiając na czwarte miejsce prestiżowego zestawienia BBC Sound of 2010.

Fat Freddy’s Drop stworzyła grupa muzyków angażujących się w tak różne projekty, jak soundsystemy reggae, zespoły grające funk, jazzowe eksperymenty, czy nowoczesny soul.

CZYTAJ: …nuda to z pewnością jedyna rzecz, jakiej brakuje w ich muzyce…(RECENZJA)

Płyty i single grupy zawsze mogą liczyć na świetne przyjęcie odbiorców, ale to, co najważniejsze dla obdarzonego niezwykłym głosem Joe Dukiego i jego kolegów, to niezwykłe, hipnotyczne koncerty, wciągające członków zespołu i publiczność w niekończące się wycieczki w głąb dźwięku.

Heineken Open’er Festival odbędzie się na Lotnisku Gdynia Kosakowo w dniach od 30.06 do 3.07. Ceny karnetów wahają się od 310 do 410 PLN. Bilety jednodniowe nabędziemy od 165 PLN.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →