Automatik Night 24: MARTIN LANDSKY

News

Kolejna wielka postać europejskiej sceny klubowej odwiedzi cykl
Automatik Nights – główny gracz prowadzonej przez STEVE’A BUG’A
wytwórni Poker Flat - Marin Landsky!

MARTIN LANDSKY to DJ i producent o niepowtarzalnym stylu, niezwykle doświadczony i klasowy. Zaczynał jako breakdancer i DJ grający funk i rap! Potem przyszedł czas na Hamburg, gdzie w legendarnym klubie „Front” po raz pierwszy zetknął się z muzyką House, Acid i Techno. Już wtedy zajmował się produkcjami studyjnymi i szlifował swoje umiejętności DJskie. Dość szybko stał się postacią mile widzianą w słynnych klubach Hamburga („Unit”, „Duschbar”) i Berlina („E-Werk”, „Casino”, „Tresor”).

Pierwsze nagrania MARTINA ukazały się w 1997 r. pod szyldem CITY NORD. Później przyszedł czas na powołanie własnych labeli – kultowych i nieistniejących dziś Effortil oraz Intim. Po przeprowadzce do Berlina staje się rezydentem imprez Poker Flat Nights wspólnie z BUGIEM i CLÉ (MÄRTINI BRÖS) w klubie „Sternradio”.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Po kilku świetnie przyjętych produkcjach dla Dessous, Poker Flat i Intim, w 2001 r. ukazuje się świetny, wypełniony intymnym, głębokim, zdubowanych house’m album „In Between”. Kolejne lata przynoszą następne produkcje dla wytwórni BUG’a – mix „Poker Flat Vol. 2” oraz aż 3 kompozycje na jubileuszowej „Five Years Of Poker Flat”. Wielkim hitem staje się też wydany w 2003 r. kawałek „Reject” z udziałem wokalisty Filipa G, osiągając szczyty list sprzedaży. W 2005 roku po raz kolejny poproszony o mix dla Poker Flat – tym razem na kompilacji „Poker Flat Vol. 5“.

Mniej minimalny niż STEVE BUG, ale bardziej house’owy niż MÄRTINI BRÖS, zdecydowanie najlepszy DJ wytwórni – oto LANDSKY, który z pewnością rozgrzeje parkiet w SQ do czerwoności!

:::Automatik:::in music we trust:::


(więcej o imprezie)Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →