Andreya Triana powraca z albumem

Zapowiedzi

Po współpracy z Bonobo i Flying Lotusem, brytyjska wokalistka tym razem o pomoc w studio poprosiła Matta Halesa. Efektem jest album "Giants".

Andreya Triana muzyczne szlify zdobywała u boku mistrzów – Flying Lotusa i Bonobo. Ten drugi zaprosił ją na swoją bestsellerową płytę „Black Sands”, po czym sam wyprodukował jej autorski debiut „Lost Where I Belong”. Talent młodej Angielki docenili też producenci muzyki tanecznej – jej kawałek „Everything You Never Had” w remiksie Breach dotarł do Top 10 brytyjskiej listy przebojów!
Na „Giants” Andreya wraca jednak do swoich soulowych korzeni. Album został zarejestrowany podczas sesji w Los Angeles i zapowiadany jest jako wielobarwny, iskrzący energią i niezwykle osobiste dzieło dojrzałej kobiety i artystki. W studio pomagał wokalistce Matt Hales, który wcześniej pracował dla m.in. Lianne La Havas i Palomy Faith.
Płyta „Giants” Andreyi Triany ukaże się w Polsce 19 maja nakładem wytwórni NoPaper Records. Promuje ją singiel „That’s Alright With Me”, do którego powstał klip.
Andreya Triana – Giants [Counter/Ninja Tune/NoPaper Records]
Data wydania: 19.05.2015
Tracklista:
01. Paperwalls
02. Gold
03. That’s Alright With Me
04. Lullaby
05. Giants
06. Heart In My Hands
07. Keep Running
08. Changing Shapes of Love
09. Clutterbug
10. Song For A Friend
11. It’s Not Over
12. Everything You Never Had Pt. IIPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →