Znamy zwycięzców Wooded DJ Konkurs

News

Ze względu na bardzo wysoki poziom uczestników konkursu DJ-skiego Wooded i Muno.pl, przyznaliśmy więcej nagród, niż na początku planowaliśmy!

Kolejna edycja konkursu, w którym do wygrania był występ na festiwalu Wooded City Szczecin 2018, to aż ponad 100 nadesłanych mixów! Poziom był bardzo wysoki, a wybór bardzo, bardzo ciężki. Zostaliśmy „zmuszeni” do wybrania większej liczby nagrodzonych! Wielkie dzięki za determinację dla wszystkich, którzy wzięli udział w konkursie i do zobaczenia w czerwcu w Szczecinie!
Zwycięzca konkursu otworzy festiwal na jednej z dwóch głównych scen Wooded City Szczecin 2018. Dodatkowo! Autorzy trzech mixów otrzymają możliwość zaprezentowania się na dodatkowej dziennej scenie festiwalowej, o której dokładne informacje poznacie wkrótce! Nie mogliśmy pozbawić się możliwości przyznania również kilku wyróżnień, które nagrodzimy wejściówkami na festiwal!
Oto wyniki!

1. miejsce: Monster (Low Kollektiv)

NAGRODA: występ otwierajacy festiwal na jednej z dwóch głównych scen Wooded City Szczecin 2018 +  Artist pass + Artist friend pass, nocleg w hotelu festiwalowym, zwrot kosztów dojazdu

2. miejsce: Onkal0 i Matikk jako Sound Sailors, Mono Math

NAGRODA: występ na scenie dziennej Wooded City Szczecin 2018 + Artist pass + dodatkowa wejściówka na cały festiwal

Wyróżnienia: Java84, Magdalena Zontek, sunfleur, Maxime Groove, Titlez, Kamil Lusa, Sci|Hi, Woklenstein

NAGRODA: Wejściówka na cały festiwal

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Ze zwycięzcami i wyróżnionymi będziemy się kontaktować mailowo, na adresy podane w formularzu.

 Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →