5 powodów, dla których warto wybrać się na Wooded

News

Wooded City Szczecin już w tę sobotę! Dlaczego nie możesz przegapić tego wydarzenia? Sprawdź nasze typy!

Wooded jest owocem współpracy grupy przyjaciół aktywnie tworzących polską scenę klubową. Jedni z najważniejszych światowych reprezentantów naszego kraju – producenci i DJ’e Catz 'n Dogz wraz z agencjami C&C Bookings i Feast Artists postanowili stworzyć event, który będzie unikatowym wydarzeniem na naszym rynku.
Już 23 czerwca 2018, na terenie szczecińskiej Łasztowni, odbędzie się jednodniowy festiwal Wooded City, na którym wystąpią przedstawiciele lokalnej i zagranicznej sceny elektronicznej!

Sprawdź 5 muzycznych powodów, dla których warto się tam pojawić.

An On Bast live

An On Bast to kompozytorka i producentka muzyki elektronicznej, która jest aktywna na naszej scenie już od ponad dekady. Jest jedną z najciekawszych polskich live performerek, oferując żywiołowe występy z użyciem instrumentów hardware-owych, podczas których lawiruje gdzieś między house a techno.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Answer Code Request

Rezydent kultowego Berghain miesza melancholijny styl Detroit z charakterystycznym, rytmicznym bassowym brzmieniem Berlina. Jest nie tylko świetnym djem ale i producentem, ma na swoim koncie dwa albumy dla Ostgut Ton. Ostatni „Gens” wydany na początku roku nieco odbiega od jego dotychczasowego dorobku. Czy zaskoczy na Wooded?

Catz 'n Dogz

Podczas festiwalu, nie można pominąć seta od pomysłodawców imprezy. Catz 'n Dogz od kilku lat egzystują na szczycie międzynarodowej sceny muzyki tanecznej. Ich twarze biją z okładek magazynów muzycznych, a sety rozbrzmiewają w największych klubach świata i podczas największych festiwali. Niedawno artyści udostępnili swój set nagrany w sopockim Sfinksie na rozgrzewkę przed Wooded. Posłuchajcie!

Earth Trax

Earth Trax to projekt Bartosza Kruczyńskiego, współtwórcy jednego z najgłośniejszych projektów ostatnich lat w naszym kraju – Ptaki. Jego solowe sukcesy to m.in. świetnie przyjęty album „Baltic Beat” czy single dla Phonica Records. W swoich setach jako Earth Trax gra obrzeża muzyki klubowej, romantycznej oraz chill outu.

Margaret Dygas

Artystka wczesne dzieciństwo spędziła w Polsce, ale jej styl „ma korzenie w Nowym Jorku, krystalizował się w Londynie, a w końcu udoskonalił w Berlinie”. Po przeprowadzce do stolicy Niemiec w 2007 roku zaczęła produkować, czego owocem są liczne EP-ki i długogrające albumy w wytwórniach takich jak  Contexterrior, Perion czy Non Standard Productions. Margaret także co dwa miesiące rezyduje w legendarnym berlińskim Panorama Bar.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →