Muno.pl poleca: TOP 5 występów na Instytut Festival!

Artykuł

Instytut Festival już za kilka dni, czas na subiektywną przebieżkę przez program festiwalu. Sprawdź pięć występów, których nie możesz przegapić!

Instytut Festival odbędzie się w dniach 22-23 czerwca na terenie Garnizonu Modlin w Nowym Dworze Mazowieckim.

Przed wami 5 najciekawszych występów, oprócz tych największych nazwisk jak m.in. Oscar Mulero, Nina Kraviz, Marcel Dettmann, Telefon Tel Aviv, Chris Liebing czy Speedy J.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

MUNO.PL POLECA:

Zenker Brothers

Monachijscy bracia Zenker to mistrzowie oldschoolowego, brudnego i rolandowego techno. Dario i Marco razem się wychowali, uczyli grać czy produkować. Prowadzą swoją wytwórnię Ilian Tape od 2007 roku. Mniej więcej wtedy na poważnie rozpoczęły się też ich solowe kariery. Przez ponad dekadę udało im się nawiązać współpracę ze świetnymi artystami czy odkryć kilka  talentów jak choćby Andrea czy Stenny.

Peter Van Hoesen

Zanim zanurzymy się w industrialno-eksperymentalne projekty, warto wspomnieć o kolejnym ciekawym dj’u w lineupie. Belg Peter Van Hoesen to wirtuoz hipnotycznych i długich dj setów, z wpływami przywołującymi na myśl plemienne brzmienia. Ikona techno mocno selekcjonuje miejsca, w których występuje. Set na Instytut Festival będzie dopiero jego drugim w naszym kraju!

Headless Horseman live

Headless Horseman to charakterystyczna i efektowna postać na dzisiejszej scenie techno. Pojawił się znikąd, prezentując jeden z najbardziej żywiołowych i industrialnych live actów dzisiejszej elektroniki oraz niezwykle charakterystyczne i bezpretensjonalne produkcje. Jego modus operandi to mroczne, surowe, IDM’owe techno, obok którego nie można przejść bez refleksji. Do tej pory jego produkcje lądowały głównie w jego własnej stajni, ale wydał też dwie epki w „47”, wytwórni Tommiego Four Seven.

These Hidden Hands live

A jeśli o mowa o Tommy Four Seven, to nie można przegapić na Instytut Festival występu jego projektu, który współtworzy z Shardsem – These Hidden Hands. Artyści w tym projekcie łączą ponure drony, gitarowe brzmienia, i sporą dawkę wokali i szorstkich bitów.

OAKE live

Kolejny live act na liście nie do przegapienia to Oake. Berliński duet tworzy swój własny wariant mrocznej, atmosferycznej elektroniki inspirowanej brytyjskimi postindustrialnymi brzmieniami i okultyzmem. Będzie to zdecydowanie jeden z „najcięższych” i najbardziej psychodelicznych występów festiwalu.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →