Squarepusher remiksuje Danny’ego Elfmana

Fot. Materiały promocyjne
News

Kawałek We Belong zyskał dzięki Brytyjczykowi jeszcze bardziej taneczne oblicze.

Squarepusher z nowym remiksem

Danny Elfman podzielił się kolejnym remiksem utworu We Belong, pochodzącego z jego nowego albumu Big Mess. Po remiksach od Zacha Hilla z Death Grips i Trenta Reznora z Nine Inch Nails swoją propozycję na przeróbkę kawałka Elfmana przedstawił Squarepusher. W ujęciu brytyjskiego artysty We Belong zyskuje taneczny power napędzany porywającą połamaną rytmiką. 

Danny Elfman to żywa legenda i byłem zachwycony, że poproszono mnie o zrobienie dla niego remiksu – powiedział Squarepusher.

Z remiksem można zapoznać się poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Danny Elfman – We Belong (Squarepusher Remix)

Kiedy basista Big Mess Stu Brooks i ja zaczęliśmy rozmawiać o możliwości dotarcia do „remikserów” w celu zawiązania różnych kolaboracji, Squarepusher był jednym z pierwszych nazwisk, o których rozmawialiśmy. Jest on oczywiście legendą w tej dziedzinie. Byłem bardzo podekscytowany jego pozytywną reakcją i wyborem utworu We Belong do miksu. Nie mógłbym być bardziej zadowolony z rezultatu –  napisał Elfman w informacji prasowej.

Squarepusher – ikona elektroniki

Squarepusher jest ikoną muzyki elektronicznej. Od wydanej w 1997 roku, klasycznej już dzisiaj płyty Hard Normal Daddy, artysta wypuszcza się w rejony muzyczne niedostępne dla innych. Wyznacza trendy, prowokuje i zaznacza ekstrema muzyki elektronicznej. Drill’n’bass, IDM, jazzowe sample, progresywny rock i niekonwencjonalny drum’n’bass układają się w autorską mozaikę.

Nie dziwi więc fakt, że do zagorzałych fanów Anglika zaliczają się Thom Yorke z Radiohead czy Andre 3000 z Outkast. Ostatnia płyta artysty – Be Up A Hello ukazała się w 2020 roku, jeszcze przed wybuchem pandemii.

Squarepusher

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →