Squarepusher remiksuje Danny’ego Elfmana

Fot. Materiały promocyjne
News

Kawałek We Belong zyskał dzięki Brytyjczykowi jeszcze bardziej taneczne oblicze.

Squarepusher z nowym remiksem

Danny Elfman podzielił się kolejnym remiksem utworu We Belong, pochodzącego z jego nowego albumu Big Mess. Po remiksach od Zacha Hilla z Death Grips i Trenta Reznora z Nine Inch Nails swoją propozycję na przeróbkę kawałka Elfmana przedstawił Squarepusher. W ujęciu brytyjskiego artysty We Belong zyskuje taneczny power napędzany porywającą połamaną rytmiką. 

Danny Elfman to żywa legenda i byłem zachwycony, że poproszono mnie o zrobienie dla niego remiksu – powiedział Squarepusher.

Z remiksem można zapoznać się poniżej:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Danny Elfman – We Belong (Squarepusher Remix)

Kiedy basista Big Mess Stu Brooks i ja zaczęliśmy rozmawiać o możliwości dotarcia do „remikserów” w celu zawiązania różnych kolaboracji, Squarepusher był jednym z pierwszych nazwisk, o których rozmawialiśmy. Jest on oczywiście legendą w tej dziedzinie. Byłem bardzo podekscytowany jego pozytywną reakcją i wyborem utworu We Belong do miksu. Nie mógłbym być bardziej zadowolony z rezultatu –  napisał Elfman w informacji prasowej.

Squarepusher – ikona elektroniki

Squarepusher jest ikoną muzyki elektronicznej. Od wydanej w 1997 roku, klasycznej już dzisiaj płyty Hard Normal Daddy, artysta wypuszcza się w rejony muzyczne niedostępne dla innych. Wyznacza trendy, prowokuje i zaznacza ekstrema muzyki elektronicznej. Drill’n’bass, IDM, jazzowe sample, progresywny rock i niekonwencjonalny drum’n’bass układają się w autorską mozaikę.

Nie dziwi więc fakt, że do zagorzałych fanów Anglika zaliczają się Thom Yorke z Radiohead czy Andre 3000 z Outkast. Ostatnia płyta artysty – Be Up A Hello ukazała się w 2020 roku, jeszcze przed wybuchem pandemii.

SquarepusherPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →