Soul Clap promują nowe talenty

Zapowiedzi

Duet Soul Clap uruchamia label Soul Clap Records, na którym ukazywać się będą produkcje świeżych talentów oraz ich własne podpisane różnymi aliasami.

Kto wprowadził muzykę slow-motion house i disco na salony, a następnie sprawił, że światek klubowy bujał się w tempie 110 BPM? W dużej mierze odpowiedzialny był za to duet Soul Clap. I choć muzyka klubowa ponownie przyspiesza, to Soul Clap wciąż maja swoich zwolenników.
Duet wylansował do tej pory sporo przebojów pod skrzydłami wytwórni Wolf+Lamb, No.19 Music, Crosstown Rebels czy Double Standard. Teraz Cnyce i Elyte zapragnęli sami promować innych utalentowanych artystów za pośrednictwem swojej nowej wytwórni Soul Clap Records. Oczywiście nie zabraknie tam też świeżej muzyki od nich samych, choć nie zawsze będą ją podpisywać jako Soul Clap.
Katalogowa „jedynka” należy do Night Plane, który przygotował EP-kę ’Heartbeat’ zawierającą oryginalne wersje utworów 'Heartbeat’, 'Foreign Affairs’, 'Gold Soundz’ oraz 'Gates Of Dawn’ wraz z remiksami Wolf+Lamb i Burning Man. Ten ostatni możecie pobrać za darmo. Premiera całości dopiero w październiku.
Soul Clap Records wydawać będzie zarówno w formacie cyfrowym jak i na winylach.
Night Plane – Heartbeat EP [Soul Clap Records]
Data wydania: 15.10.2012
Tracklista:
01. Night Plane – Heartbeat feat. Casey Gibbs
02. Night Plane – Foreign Affairs (Vinyl Only)
03. Night Plane and Harry Bennett – Gold Soundz feat. Heather D’Angelo (Pavement cover)
04. Night Plane – Gates Of Dawn feat. Heather D’Angelo (Wolf+Lamb Remix)
05. Night Plane – Gates Of Dawn feat. Heather D’Angelo (Burning Man Mix) (Digital Only)
06. Night Plane – Gates Of Dawn feat. Heather D’Angelo (Original) (Digital Only)


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →