Na Ibizie ruszyła akcja #MoveYourSpring

News
Powroty na Ibizę lada moment

Kluby muzyczne, firmy i przedsiębiorcy z Ibizy chcą przedłużyć sezon turystyczny do jesieni. Połączyli siły i rozpoczęli kampanię zachęcającą turystów do przełożenia planowanych wakacji, a nie ich odwoływania.

Ibiza walczy o przetrwanie

Kampania o nazwie #MoveYourSpring już wystartowała i jest odpowiedzą na kryzys spowodowany trwającą właśnie pandemią koronawirusa. Wzywa ona właścicieli hoteli, klubów muzycznych i wszystkie prywatne firmy na Ibizie do dłuższego pozostawania otwartymi w ciągu roku i organizowania atrakcji po okresie wakacyjnym.

Hasło przewodnie akcji brzmi: Niech jesień będzie nową wiosną. Kampania ma zachęcić turystów do przebukowania swoich wiosennych wakacji na okres jesienny. Z tego co, możemy wyczytać z plakatu promocyjnego, turyści będą mogli przesunąć bezpłatnie swoje wakacje na Ibizie. Inicjatorzy kampanii chcą wypełnić wyspę odwiedzającymi w okresie jesieni – we wrześniu, październiku i listopadzie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Ibiza i kluby muzyczne

Do przyłączenia się do akcji namawiany jest nie tylko sektor hotelarski i turystyczny, ale przede wszystkim dyskoteki i kluby muzyczne, które stanowią główną atrakcję wyspy. Na Ibizie znajduje się wiele sławnych muzycznych miejscówek, takich jak: Hi Ibiza, Amnesia, Eden, czy Pacha.

Już potwierdzono, że słynne closing party będą przeniesione najprawdopodobniej na październik. Innymi przeniesionymi eventami są też: Ibiza Light Festival, Ibiza Bridal i Ibiza Swing Fun Fest.

Ibiza napędzana przez turystykę

Według danych podanych na serwisie El Mundo, turystyka letnia na Ibizie ma łączną wartość około 770 milionów euro. W tym sektorze gospodarki zatrudnionych jest 35% mieszkańców wyspy.

ibiza

Plakat promujący akcję #MoveYourSpringPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →