Instytut 2020 Music & Art – ruszyła sprzedaż biletów

Eventpromo Festiwale
instytut 2020

Ruszyła sprzedaż biletów na Instytut Festiwal 2020 Music & Art. 19 i 20 czerwca fani muzyki techno ponownie będą się bawić na terenie Garnizonu Modlin.

Instytut 2020 Music & Art – lokalizacja

Na przyszłoroczną edycję festiwalu organizatorzy zaplanowali dla uczestników moc atrakcji. Lokalizacja pozostaje bez zmian. Nadal bawić się będziemy w najdłuższym budynku w Europie, na terenie Garnizonu Modlin. Organizatorzy zapowiadają nowości i niespodzianki!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

instytut_teren

Zobacz też:

Instytut Festival 2019 – relacja

Instytut Festival 2019 – galeria zdjęć

Instytut 2020 – 2 dni, 6 scen, czołówka światowej sceny

Instytut 2020 to trzy sceny hybrydowe oraz trzy sceny główne: Cannon Stage, Rave Stage i New Moon Stage. Nadzwyczaj interesująco zapowiada się ta ostatnia. Roztacza się z niej niepowtarzalny widok na wpadającą do Wisły Narew oraz panoramę warszawskich wieżowców. Choć nie znamy jeszcze szczegółów dotyczących line-upu, to nauczeni doświadczeniami z poprzednich lat, spodziewać się możemy prawdziwej petardy.

Instytut Festival 2019 – obejrzyj aftermovie z poprzedniej edycji

Instytut 2020 Music&Art – mapa festiwalu, bilety

Tak, jak podczas ubiegłorocznej edycji festiwalu, organizatorzy zapewniają wiele udogodnień dla uczestników. Wszystko w cenie biletu. Dla każdej osoby, która kupi karnet na Instytut 2020 Music & Art przewidziano możliwość zakwaterowania na terenie festiwalowego miasteczka. Więcej informacji dotyczących miejsc biwakowych już niebawem. My już dzisiaj przedstawiamy Wam mapkę terenu festiwalu.

Instytut 2020 - mapa festiwalu
Instytut 2020 – mapa festiwalu

Bilety na Instytut 2020 Music&Art dostępne są na stronie Biletomat.pl. Radzimy pospieszyć się z zakupem, póki są w najtańszej puli!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →