Goadupa Festival 2018 ODWOŁANY!

News

Ósma edycja najbardziej niesamowitego festiwalu psy trance w Polsce miała się rozpocząć dzisiaj...

Goadupa Festival w Bieszczadach został odwołany z powodu złych warunków pogodowych uniemożliwiających organizację imprezy. Jeden z najpiękniejszych festiwali DIY w naszym kraju miał rozpocząć się dziś i trwać do 22 lipca. Przeczytajcie pełne oświadczenie organizatorów poniżej.

GOADUPA FESTIVAL – OŚWIADCZENIE ORGANIZATORÓW

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kochani

Z przyczyn niezależnych od nas t.j. z powodu bardzo złych warunków pogodowych utrzymujących się przez długi czas, w szczególności intensywnych opadów deszczu uniemożliwiających organizację Festiwalu w sposób zapewniający bezpieczeństwo jego uczestników, z wielką przykrością i żalem informujemy, że zmuszeni jesteśmy odwołać Goadupa Festival w dniach 19-22.07.2018. Szukaliśmy rożnych wyjść z sytuacji, stąd decyzja o przeniesieniu parkingów, którą część z Was odebrała negatywnie. Staraliśmy się jedynie zapewnić Wam godne i bezpieczne warunki do zabawy. Takie, na które wszyscy zasługujecie. Wszyscy tutaj włożyliśmy w Festiwal ogrom pracy, sil i serca – ile tylko się dało. Walczyliśmy do końca, ale przegraliśmy z żywiołem. Jesteśmy zdruzgotani, że musimy Wam podawać taką wiadomość. Nie będziemy jednak ryzykować Waszego bezpieczeństwa i zdrowia, tylko po to, aby festiwal się odbył. O ile jest to możliwe, prosimy Was o zrozumienie.

O dalszych działaniach związanych z organizacją Festiwalu t.j. dotyczących ustalenia nowego terminu Goadupa Festival lub procedury zwrotu biletów, będziemy informować tak szybko, jak tylko to będzie możliwe.

BARDZO WAS PRZEPRASZAMY I PROSIMY O POMOC W INFORMOWANIU WASZYCH ZNAJOMYCH O ZAISTNIAŁEJ SYTUACJI.

Zarząd Fundacji GoArt


Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →