Druga kolekcja naszego sklepu #idęwtango już w sprzedaży
W sklepie #idęwtango pojawiła się druga kolekcja ubrań. Jest ona inspirowana muzyką techno oraz house i posiada dziesięć nowych wzorów, a także dwa kolory t-shirtów i bluz.
#idę w stronę techno luzu
W kolekcji zatytułowanej #MUNO postawiliśmy na kroje i wzory, które będą w klimacie imprez z muzyką elektroniczną. Ich zadaniem jest dawanie komfortu i niekrępowanie ruchów, zwłaszcza podczas tańczenia. Nasze ubrania nadają się też do wyjścia na miasto, czy na spotkanie towarzyskie.
#idęwtango – kolekcja Muno
Z największą radością przedstawiamy Wam kolejny projekt, który z jednej strony jest spełnieniem naszych marzeń, a z drugiej wierzymy, że stanie czymś unikatowym, co pozwoli jeszcze większej liczbie osób wyrazić swoją miłość do muzyki elektronicznej.
#idęwtango – wzory na miarę rasowych klubowiczów
Nasze wzory opierają się o hasła, które jednoznacznie mogą Was zidentyfikować z kulturą klubową. Dzięki koszulce TechWiki dasz zrozumienia, że rozróżniasz techno od house’u. Wiesz, kim jest Jeff Mills i kto jest ostatnio w top 100 na Beatporcie.
W ramach wsparcia społeczności LGBTQ+ posiadamy też koszulki Rainbow Smile. W ten sposób podkreślamy zasługi tęczowych artystów w rozbudowie sceny i tworzenia safe space’ów na imprezach.
Nie pominęliśmy też ikonicznego Smileya, znanego każdemu wytrwanemu raversowi. Dla fanów Solomuna z kolei Bart Sucharski przygotował grafikę z wizerunkiem artysty. Od teraz możecie ją z dumą nosić na klacie.
Przez pierwszy tydzień -15% na wszystkie koszulki. Każda bluza z rabatem -20 zł. Kupuj, noś, tańcz i baw się!
Poprzednia kolekcja Tango Wear – Rave Art
Warto też, żebyście nie zapomnieli o naszej pierwszej kolekcji Tango Wear. Odwołaliśmy się wówczas do ikonicznych postaci polskiej kultury, przefiltrowanych przez współczesność i muzykę, którą kochamy.
Rave Art jest naszą wariacją nie tylko na temat kultury klubowej. Przemycając elementy doskonale znane fanom imprez, postanowiliśmy połączyć je z dziełami polskich artystów oraz… współczesnymi technologiami, dając tym samym wyraz naszemu stanowisku, w ramach którego uważamy, iż kulturę klubową należy traktować jako równoprawną dziedzinę życia i kultury w ogólnym znaczeniu. Autorką projektów jest Agnieszka Diesing.