Druga kolekcja naszego sklepu #idęwtango już w sprzedaży

News
Idę w tango

W sklepie #idęwtango pojawiła się druga kolekcja ubrań. Jest ona inspirowana muzyką techno oraz house i posiada dziesięć nowych wzorów, a także dwa kolory t-shirtów i bluz.

#idę w stronę techno luzu

W kolekcji zatytułowanej #MUNO postawiliśmy na kroje i wzory, które będą w klimacie imprez z muzyką elektroniczną. Ich zadaniem jest dawanie komfortu i niekrępowanie ruchów, zwłaszcza podczas tańczenia. Nasze ubrania nadają się też do wyjścia na miasto, czy na spotkanie towarzyskie.

#idęwtango – kolekcja Muno

Z największą radością przedstawiamy Wam kolejny projekt, który z jednej strony jest spełnieniem naszych marzeń, a z drugiej wierzymy, że stanie czymś unikatowym, co pozwoli jeszcze większej liczbie osób wyrazić swoją miłość do muzyki elektronicznej.

#idęwtango – wzory na miarę rasowych klubowiczów

Nasze wzory opierają się o hasła, które jednoznacznie mogą Was zidentyfikować z kulturą klubową. Dzięki koszulce TechWiki dasz zrozumienia, że rozróżniasz techno od house’u. Wiesz, kim jest Jeff Mills i kto jest ostatnio w top 100 na Beatporcie.

Tech Wiki

#idęwtango, kolekcja Muno

W ramach wsparcia społeczności LGBTQ+ posiadamy też koszulki Rainbow Smile. W ten sposób podkreślamy zasługi tęczowych artystów w rozbudowie sceny i tworzenia safe space’ów na imprezach.

 

Rainbow Smiley

#idęwtango, kolekcja Muno

Nie pominęliśmy też ikonicznego Smileya, znanego każdemu wytrwanemu raversowi. Dla fanów Solomuna z kolei Bart Sucharski przygotował grafikę z wizerunkiem artysty. Od teraz możecie ją z dumą nosić na klacie.

Przez pierwszy tydzień -15% na wszystkie koszulki. Każda bluza z rabatem -20 zł. Kupuj, noś, tańcz i baw się!

Acid

#idęwtango, kolekcja Muno

Poprzednia kolekcja Tango Wear – Rave Art

Warto też, żebyście nie zapomnieli o naszej pierwszej kolekcji Tango Wear. Odwołaliśmy się wówczas do ikonicznych postaci polskiej kultury, przefiltrowanych przez współczesność i muzykę, którą kochamy.

Rave Art jest naszą wariacją nie tylko na temat kultury klubowej. Przemycając elementy doskonale znane fanom imprez, postanowiliśmy połączyć je z dziełami polskich artystów oraz… współczesnymi technologiami, dając tym samym wyraz naszemu stanowisku, w ramach którego uważamy, iż kulturę klubową należy traktować jako równoprawną dziedzinę życia i kultury w ogólnym znaczeniu. Autorką projektów jest Agnieszka Diesing.

Sprawdź: #idęwtango – kolekcja Muno

Bilety na letnie wydarzenia elektroniczne

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →