Debiut, na który czekaliśmy 4 lata. Vacos Malcolm z premierowym albumem

News

Łukasz Zieliński i William Malcolm, po czterech latach od debiutu jako Vacos Malcolm, prezentują zapowiedź premierowego albumu zatytułowanego No Dignity. Zapowiedzi krążka towarzyszy singiel Orbital Romance, skomponowany we współpracy z Martą Gałuszewską, zwyciężczynią 8. edycji popularnego programu The Voice of Poland.

Duet sceniczny Vacos i Nightrun87, bo pod takimi aliasami działają obaj artyści, od 2009 roku występował pod nazwą Vacos & Billy Savage. Specjalizujący się w muzyce house i electro projekt, w 2017 roku zmienił nazwę na Vacos Malcolm, pod którym artyści zaczęli tworzyć nowy, bezkompromisowy i perfekcyjnie brzmiący materiał. Pierwszym singlem z zaplanowanego na 26 lipca albumu było tytułowe, sześciominutowe No Dignity, zestawiające ze sobą charakterystyczny wokal, piwniczne techno i zimnofalowe brzmienie syntezatorów. 

Vacos Malcolm, Orbital Romance, No Dignity

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Fot. Materiały prasowe

Vacos Malcolm. Album spod znaku największych nazwisk

Vacos Malcolm jeszcze na długo przed wydaniem debiutanckiego materiału dość mocno zaznaczyli swoją obecnością w świadomości fanów elektronicznych brzmień. Łukasz Zieliński (Vacos) od kilkunastu lat prowadzi sopocki Sfinks700, z kolei William Malcolm, polsko-brytyjski wokalista i muzyk ma na koncie aż dziesięć solowych płyt. Mimo dość krótkiego stażu, duet może pochwalić się występami na Audioriver , Open’er czy nocy sylwestrowej w Gdyni w 2018 roku. 

Setki godzin spędzone w studiu, zaowocowały stworzeniem bardzo unikatowego projektu. Do stworzenia jednego z 9 dostępnych na albumie utworów, Panowie zaprosili Martę Gałuszewską (MVRT). Zwyciężczyni 8. edycji popularnego programu The Voice of Poland, za sprawą swojego barwnego, melodyjnego głosu, zgrabnie wchodzącego w dialog z wyrazistym, elektronicznym tłem, idealnie odnalazła się w tanecznym, choć niepozbawionym mroku anturażu utworu Orbital Romance. Dzięki jej obecności kompozycja brzmi jak skrzyżowanie popu, techno i elektro spod znaku GusGus, Moderata albo WhoMadeWho.

Vacos Malcolm – No Dignity

Premierze singla Orbital Romance towarzyszy start preorderu. Album No Dignity będzie dostępny na limitowanym pendrive i kasecie. Sprawdź także


Debiut, na który czekaliśmy 4 lata. Vacos Malcolm z premierowym albumem

Selekcja: Vacos

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →