Czy to koniec kariery Ericka Morillo?

News
Erick Morillo - przypadkowa śmierć?

Czy to koniec kariery Ericka Morillo? Ten uznany DJ i producent ma najwyraźniej wielkie kłopoty.

Erick Morillo – naczelna postać kultury house od dziesięcioleci

Erick Morillo od około 30 lat niezmiennie kształtuje brzmienie światowej muzyki house w jej najbardziej korzennych odmianach. Wydawał pod wieloma pseudonimami: począwszy od Ministers de la Funk, The Dronez, RAW, Smooth Touch, RBM, Deep Soul, Club Ultimate, aż po Li’l Mo Ying Yang (pamiętacie klasyk Reach na Strictly Rhythm?)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Erick Morillo aresztowany, śledztwo prowadzone od miesięcy

Przyczyną kłopotów artysty jest incydent sprzed kilku miesięcy. Obecnie Morillo został aresztowany na podstawie oskarżenia o seksualne wykorzystanie kobiety.

Przypuszcza się, że incydent miał miejsce w jego domu w Miami Beach w grudniu. DJ przez kilka miesięcy śledztwa zaprzeczał oskarżeniom, ale teraz – zgodnie z raportem komórki nr 10 WPLG, oddał się w ręce policji przy asyście swojego adwokata, po pozytywnym wyniku badań DNA.

Detektywi twierdzą, że 49-letni Morillo i jego oskarżycielka pracowali jako DJe na prywatnej imprezie na Star Island, a później razem z inną kobietą udali się do domu Morillo na La Gorce Drive na drinka.

Według raportu z aresztowania, ofiara powiedziała detektywom, że Morillo czynił jej propozycje natury seksualnej, na które odmawiała. W raporcie z aresztowania stwierdza się również, że ofiara powiedziała, że była nietrzeźwa i poszła sama poszukać pokoju do spania, a następnie „zgłosiła, że obudziła się nago na łóżku, Morillo również stał nago na boku łóżka”.

Koniec kariery Ericka Morillo?

Na ostateczne wyniki śledztwa i procesu przyjdzie nam jeszcze wprawdzie poczekać, ale wszystko wskazuje na to, że kariera Ericka Morillo może należeć już do przeszłości…Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →