Erick Morillo nie żyje! Legenda house miała 49 lat…

News

Tragiczne informacje docierają do nas zza oceanu. Jeden z najbardziej znanych dj'ów i producentów muzyki house - Erick Morillo został znaleziony martwy dziś w Miami Beach. To wielka strata dla wszystkich fanów muzyki elektronicznej.

Erick Morillo w tarapatach

Ostatni czas nie był łatwy dla Ericka Morillo. Niecały miesiąc temu, doszły nas wieści o aresztowaniu DJ’a w związku z oskarżeniami na tle seksualnym. W najbliższy piątek  Morillo miał być przesłuchiwany przed sądem właśnie w tej sprawie.

Erick Morillo nie żyje…

Dziś otrzymaliśmy informację, która zwaliła nas z nóg. Ciało Erica Morillo znaleziono w Miami Beach. Trwają ustalenia przyczyny śmierci producenta. Erick Morillo miał 49 lat.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Eric Morillo nie żyje

Erick Morillo – legenda muzyki house

Erick Morillo od około 30 lat niezmiennie kształtował brzmienie światowej muzyki house w jej najbardziej korzennych odmianach. Wydawał pod wieloma pseudonimami: począwszy od Ministers de la Funk, The Dronez, RAW, Smooth Touch, RBM, Deep Soul, Club Ultimate, aż po Li’l Mo Ying Yang (pamiętacie klasyk Reach na Strictly Rhythm?)

Artysta największą popularność zyskał w 1994 roku, po wydaniu utworu I Like To Move It w duecie Reel 2 Real, który współtworzył z wokalistą The Mad Stuntman. Przebój zyskał drugie życie gdy wykorzystano go w filmie animowanym Madagaskar w 2005 roku.

Reel 2 Real – I Like To Move It

Erick Morillo był międzynarodową gwiazdą muzyczną. W USA doczekał się nawet ulicy swojego imienia.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →