Bassriver ponownie w Płocku podczas Audioriver 2019

News
bassriver summer stage na audioriver 2019

Audioriver Festival to nie tylko cześć nocna, ale także wiele dziennych wydarzeń, które mu towarzyszą. Oprócz takich projektów jak Audiopole, LAZZ czy Audiobar, fani muzyki drum&bass również mają swoją alternatywną scenę położoną w sercu Płocka - Bassriver Summer Stage.

Bassriver Summer Stage na Audioriver 2019

Na Bassriver Summer Stage 2019 wystąpi 24 bardziej lub mniej znanych polskich artystów, nie zabraknie również wizualizacji na żywo, a także wysokiej jakości nagłośnienia.  Jest to idealne miejsce na before przed Audioriver, na które wstęp jest darmowy.

Bassriver odbędzie się w tym roku po raz czwarty z rzędu. Wśród wielu gatunków muzyki elektronicznej, chcemy dać ludziom drum&bass w najróżniejszej postaci. Przez lata, nasza scena przylegająca do restauracji powiększyła się i przeniosła na środek ulicy Grodzkiej 16. Dzięki lokalowi La Petite Nalesy, firmie SII Polska oraz Optis, to bass’owe przedsięwzięcie będzie większe oraz bardziej spektakularne niż w latach poprzednich!- mówią organizatorzy.

Bassriver Summer Stage – line-up:

Bassriver Summer Stage na Audioriver 2019

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Bassriver, Breaky Vibes oraz Futudrama przygotowali fanom 2 dni pełne najróżniejszej muzyki drum&bass od liquid’u, przez deep, jungle aż po neurofunk. Dla wszystkich spragnionych połamanej elektroniki zagrają znani DJ’e, producenci, a także laureaci plebiscytu Munoludy 2018 w kategorii BASS DJ / LIVE ROKU POLSKADetoxic i Buhhaj.

Odwiedzający Płock w terminie Audioriver, koniecznie muszą zajrzeć na Bassriver Summer Stage 2019 przy ulicy Grodzkiej 16.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →