Bassriver ponownie w Płocku podczas Audioriver 2019

465
News
Bassriver ponownie w Płocku podczas Audioriver 2019

Audioriver Festival to nie tylko cześć nocna, ale także wiele dziennych wydarzeń, które mu towarzyszą. Oprócz takich projektów jak Audiopole, LAZZ czy Audiobar, fani muzyki drum&bass również mają swoją alternatywną scenę położoną w sercu Płocka - Bassriver Summer Stage.

Bassriver Summer Stage na Audioriver 2019

Na Bassriver Summer Stage 2019 wystąpi 24 bardziej lub mniej znanych polskich artystów, nie zabraknie również wizualizacji na żywo, a także wysokiej jakości nagłośnienia.  Jest to idealne miejsce na before przed Audioriver, na które wstęp jest darmowy.

Bassriver odbędzie się w tym roku po raz czwarty z rzędu. Wśród wielu gatunków muzyki elektronicznej, chcemy dać ludziom drum&bass w najróżniejszej postaci. Przez lata, nasza scena przylegająca do restauracji powiększyła się i przeniosła na środek ulicy Grodzkiej 16. Dzięki lokalowi La Petite Nalesy, firmie SII Polska oraz Optis, to bass’owe przedsięwzięcie będzie większe oraz bardziej spektakularne niż w latach poprzednich!- mówią organizatorzy.

Bassriver Summer Stage – line-up:

Bassriver Summer Stage na Audioriver 2019

Bassriver, Breaky Vibes oraz Futudrama przygotowali fanom 2 dni pełne najróżniejszej muzyki drum&bass od liquid’u, przez deep, jungle aż po neurofunk. Dla wszystkich spragnionych połamanej elektroniki zagrają znani DJ’e, producenci, a także laureaci plebiscytu Munoludy 2018 w kategorii BASS DJ / LIVE ROKU POLSKADetoxic i Buhhaj.

Odwiedzający Płock w terminie Audioriver, koniecznie muszą zajrzeć na Bassriver Summer Stage 2019 przy ulicy Grodzkiej 16.