Poznaliśmy gwiazdy 12. urodzin klubu SQ – BILETY

News

Poznański klub SQ zaprasza na aż 2 imprezy urodzinowe - pierwsza odbędzie się w październiku, druga w grudniu. Obie uświetnią zagraniczni goście.

Pierwsza część obchodzów dwunastolecia jednego z najbardziej utytułowanych polskich klubów, mieszczącego się w poznańskim Starym Browarze klubu SQ, odbędzie się 14 października. Gwiazdą wieczoru będzie Ten Walls, autor hitów „Gotham” i „Walking with Elephants”. Pod tym pseudonimem tworzy Mario Basanov, litewski DJ i producent, mający na koncie masę przebojów zarówno solo, jak i w duecie Mario & Vidis. Na urodzinach SQ Ten Walls wystąpi w formule live, zatem z pewnością nie zabraknie materiału z tegorocznego albumu „Queen”.
Dalsze świętowanie urodzin zaplanowano na 15 grudnia. Wtedy za didżejką pojawi się Ame, reprezentowany przez Franka Wiedemanna. Frank i Kristian Beyer to współtwórcy instytucji Innervisions, szanowani producenci i remikserzy oraz rozchwytywani didżeje. Ame również zaprezentuje się poznańskiej publiczności z live setem.
W międzyczasie w klubie oraz na wydarzeniach organizowanych przez SQ wystąpią: Bass Astral & Igo, Baasch (27.10), Xxanaxx live (04.11), Chelina Manuhutu (18.11) oraz The Dumplings w towarzystwie orkiestry (29.11 w Sali Ziemi).Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →