The Streets

The Streets
Garage Hip-Hop
Kraj:
Wielka Brytania

The Streets to tak naprawdę solowy projekt Mike’a Skinnera, niezwykle barwnej postaci, będącej ikoną całego pokolenia brytyjskiej młodzieży, słuchającej różnych gatunków muzyki, począwszy od house’u przez hip-hop i uk garage, a skończywszy na brit popie.

Uważany za głos młodego pokolenia, jest niewątpliwie jednym z najbardziej brytyjskich artystów, śpiewając o problemach młody ludzi w Anglii ich własnym językiem (od samego początku wszystkie utwory śpiewa z charakterystycznym silnym londyńskim akcentem).

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zadebiutował w 2000 roku, singlem Has It Come to This? Nagranie dotarło do na szczyt brytyjskich listy przebojów. W 2002 roku ukazuje się pierwszy album The Streets Original Pirate Material, za sprawą którego Mike stał się pierwszoplanową postacią sceny uk garage i hip hop w Wielkie Brytanii. Płyta przyniosła dwa kolejne przeboje Skinnera:  Weak Become Heroes, Don’t Mug Yourself, oraz nominacie do Merkury Music Prize,  zaś Mike został obwołany głosem swojego pokolenia, dla wielu młodych ludzi w Wielkiej Brytanii stając się wzorem do naśladowania. W 2004 roku ukazał się drugi album A Grand Don’t Come for Free, w której Skinner zdecydowane odchodzi stylistyki pierwszego albumu, zyskując zupełnie nowych fanów. Album sprzedał się w ponad dwumilionowym nakładzie, przynosząc dotychczas największy przebój zespołu Dry Your Eyes oraz liczne nagrody: Brit Award, .

W 2006 roku ukazuje się trzecia płyta The Streets – The Hardest Way to Make An Easy Livin‘, przynosząca kolejne 2 single When You Wasn’t Famous, Never Went To Chuch. Na początku lutego 2011 roku ukazał się najnowszy album The Streets zatytułowany „Computers and Blues”

Fotogalerie z udziałem The Streets

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →