Mike Skinner zaskakuje po raz kolejny. Nowy album Brytyjczyka stał się faktem

Fot. Thomas Niedermueller

Mike Skinner (The Streets) niespodziewanie wydawał nowy album. Nazwany na cześć innego aliasu 9-częściowy krążek został wydany nakładem jeszcze innego projektu, The Darker The Shadow The Brighter The Light.

Wydany pod koniec zeszłego tygodnia bez jakiejkolwiek promocji album został ogłoszony za sprawą instagramowego posta brytyjskiego rapera i muzyka. Niepotwierdzone dotąd informacje mówią, że album może być ścieżką dźwiękową nadchodzącego filmu nakręconego przez Skinnera. Brytyjczyk zdążył wspomnieć o wszystkim w wywiadzie udzielonym BBC w zeszłym roku.

The Darker The Shadow The Brighter The Light – The Streets

Mike Skinner jako The Darker The Shadow The Brighter The Light

The Streets jest następcą wieloletniej działalności Skinnera dzielącego się ze światem utworami ze swojego pobocznego projektu, The Streets. Znany jest on również z używania wariacji na temat nazwy projektu w innych kreatywnych przedsięwzięciach. Artysta w 2017 roku udostępnił utwór The Darker The Shadow The Brighter The Light do teledysku promującego nową kolekcję mody modelki Alexy Chung.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W tym samym roku udostępnił na platformach streamingowych singiel Bad Decisions In The Night. W 2020 z kolei zamieścił na swojej stronie kilka utworów, w tym Falling będący częścią albumu None Of Us Are Getting Out Of This Life Alive. Skinner nie potwierdził jeszcze daty premiery filmu, ani tego, czy nowy album jest w pełni powiązany z tym projektem.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →