The Same

The Same
Electronic
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa
Wytwórnie:

Numery z dobrą historią i przenikliwym nastrojem to kwintesencja produkcji The Same. W ich muzyce obok dźwięku soczystego basu, dziwacznych padów i zimnych hi-hatów żywo toczą się strzępki tajemniczych dialogów

Słyną z twórczych przeróbek, błyskotliwych mashupów i dynamicznych mixów. Zmontowany przez nich na fali filmowej fascynacji soundtrack do „Enter the Void” jest tak dobry, że po jego jednorazowym przesłuchaniu nie sposób już wejść w klimat narkotycznych wizji skutecznie, bez towarzyszenia mixu chłopaków.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zadebiutowali w 2009 epką “We Are The Same” dla Phatt Sounds i od razu zostali dostrzeżeni. “Szarpiesz Minerwa”, wygrał konkurs organizowany wspólnie przez Soundcloud i Agorie, i trafił na sygnowany przez francuskiego producenta krążek Balance 16. Jesienią światło dzienne ujrzy nowy materiał The Same zawarty na epce pt. „Fungeez”, która ukarze się nakładem wytwórni Infiné.

Dostarczanie starannie wyselekcjonowanej muzyki zawsze było bliskie ich sercom, dlatego powołali do życia netlabel Memories Of A Ghost (www.memoriesofaghost.com), który jest platformą dla polskich muzyków elektronicznych, szukających miejsca we wszechświecie, gdzie ich utwory mogą wreszcie wybrzmieć.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →