Balkoi Studio

Balkoi Studio
Electronic House Tech House
Rok urodzenia:
1980
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Balkoi Studio to połączenie pasji do muzyki, którą dzielą Kacper Bogacz i Mia Twin.
Najpierw postanowili stworzyć „Wool Nut“ jako wyraz działań związanych ogólnie ze sztuką, a następnie „Balkoi Studio“ ukierunkowane na muzykę. “Sky is the limit” to ich główna dewiza – wychodzą z założenia, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Już w początkowym okresie wpółpracy zdążyli wyróżnić się w licznych działaniach artystycznych. Razem z prężnie działającym warszawskim duetem Hungry Hungry Models organizują cykl imprez Garażowe Lowe, które mają na celu jednoczyć miłośników muzyki 2 step, uk garage, uk funky, bassline.

Połówka Balkoi Studio, Mia Twin , rozpoczęła swoją drogę muzyczną od śpiewu w zespołach i chórze oraz grze na gitarze i pianinie. Po tak wszechstronnym wykształceniu jej chęć dzielenia się pasją do muzyki przerodziła sie w miksowanie płyt na imprezach. Po niedługim czasie miała na swoim koncie bookingi w czołowych polskich klubach, a także poza granicami kraju. Występowała z najlepszymi DJ’ami z Polski i ze świata. Jest częścią żeńskiego kolektywu „Twice Dice“ oraz „Fruit Of The Loop“. Wszystko zaczęło się od gatunków drum’n’bass i tech house. Nieustannie czerpie inspiracje ze wszystkiego co ją otacza, dlatego obecnie jej zainteresowania można określić jako szeroko pojętą muzykę elektroniczną.

Kacper Bogacz , z wykształcenia muzyk, ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu, w klasie gitary. Zaowocowało to współpracą z wieloma zespołami i artystami (m.in. Reni Jusis, Kayah, Atanas Valkov, Piroman, Michał Grott, Bartek Wojciechowski, Ferid). Wkrótce po tym gitara nie była już wystarczająca. Kolejnym sposobem wyrażania siebie stała się produkcja muzyczna, a chęć ciagłego rozwoju przerodziła sie w zainteresowanie nowoczesną muzyką taneczną. Stanowi połowę duetu Pol_On, z którym wydaje liczne Epki w znanych wytwórniach na całym świecie.