Balkoi Studio

Balkoi Studio
Electronic House Tech House
Rok urodzenia:
1980
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Balkoi Studio to połączenie pasji do muzyki, którą dzielą Kacper Bogacz i Mia Twin.
Najpierw postanowili stworzyć „Wool Nut“ jako wyraz działań związanych ogólnie ze sztuką, a następnie „Balkoi Studio“ ukierunkowane na muzykę. “Sky is the limit” to ich główna dewiza – wychodzą z założenia, że jedynym ograniczeniem jest wyobraźnia. Już w początkowym okresie wpółpracy zdążyli wyróżnić się w licznych działaniach artystycznych. Razem z prężnie działającym warszawskim duetem Hungry Hungry Models organizują cykl imprez Garażowe Lowe, które mają na celu jednoczyć miłośników muzyki 2 step, uk garage, uk funky, bassline.

Połówka Balkoi Studio, Mia Twin , rozpoczęła swoją drogę muzyczną od śpiewu w zespołach i chórze oraz grze na gitarze i pianinie. Po tak wszechstronnym wykształceniu jej chęć dzielenia się pasją do muzyki przerodziła sie w miksowanie płyt na imprezach. Po niedługim czasie miała na swoim koncie bookingi w czołowych polskich klubach, a także poza granicami kraju. Występowała z najlepszymi DJ’ami z Polski i ze świata. Jest częścią żeńskiego kolektywu „Twice Dice“ oraz „Fruit Of The Loop“. Wszystko zaczęło się od gatunków drum’n’bass i tech house. Nieustannie czerpie inspiracje ze wszystkiego co ją otacza, dlatego obecnie jej zainteresowania można określić jako szeroko pojętą muzykę elektroniczną.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Kacper Bogacz , z wykształcenia muzyk, ukończył Akademię Muzyczną w Katowicach na Wydziale Jazzu, w klasie gitary. Zaowocowało to współpracą z wieloma zespołami i artystami (m.in. Reni Jusis, Kayah, Atanas Valkov, Piroman, Michał Grott, Bartek Wojciechowski, Ferid). Wkrótce po tym gitara nie była już wystarczająca. Kolejnym sposobem wyrażania siebie stała się produkcja muzyczna, a chęć ciagłego rozwoju przerodziła sie w zainteresowanie nowoczesną muzyką taneczną. Stanowi połowę duetu Pol_On, z którym wydaje liczne Epki w znanych wytwórniach na całym świecie.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →