WIBRACJE FESTIWAL 2023

WIBRACJE FESTIWAL 2023

Lokalizacja

Wibracje Festiwal to 5-dniowe wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty – tańce – ogniska, część targową, strefę dla ciała, zdrową strefę jedzeniową w swoistą MIKSTURĘ. To największy w Polsce festiwal dotyczący holistycznego, naturalnego dbania o siebie i swoje otoczenie, ekologii, rozwoju i życia w harmonii.

WIBRACJE FESTIWAL 2023 - najważniejsze informacje

W 2022 roku festiwal Wibracje odwiedziło ponad 6000 osób. W tym roku organizatorzy spodziewają się jeszcze większej frekwencji. Sukces poprzednich edycji jest dowodem na to, że coraz więcej ludzi w Polsce jest zainteresowanych świadomym życiem w zgodzie ze sobą i naturą oraz tworzeniem świadomej społeczności, której esencją jest akceptacja, empatia i wzajemny szacunek.

To pięciodniowe wydarzenie łączy kilka obszarów: wykłady prowadzone przez specjalistów, warsztaty, ceremonie, koncerty polskich i zagranicznych artystów, koncerty muzyki relaksacyjnej (gongi, misy tybetańskie, kamertony), strefy tematyczne (ziół, konopi, umysłu, malucha) oraz strefę targową z usługami i towarami dotyczącymi zdrowego trybu życia, zero waste, ekomody oraz zdrowym, wegetariańskim jedzeniem.

Tematy, które są podejmowane na festiwalu to: psychologia, holistyczne podejście do zdrowia, medycyna niekonwencjonalna, rozwój świadomości, praca z ciałem, badania i odkrycia naukowe, które odsłaniają naturę rzeczywistości i nas samych, dojrzała ekologia i permakultura, naturalne budownictwo, szamanizm czy enteogeny. Spotkania prowadzone są przez najlepszych fachowców, pracowników naukowych, pasjonatów, osoby o ugruntowanej etyce i wiedzy.

W programie muzycznym znalazło się wielu znakomitych artystów: Mose, Nessi Gomes, Janax Pacha, Raidho i wielu innych. Z kolei wśród prelegentów z rozmaitych dziedzin znaleźli się m.in. Natalia de Barbaro – autorka książki „Czuła Przewodniczka”, Grzegorz Pawłowski – specjalista pracy z oddechem, Ya’Acov Darling Khan, współzałożyciel współczesnej szamańskiej praktyki znanej jako Movement Medicine. Nie zabraknie też licznych zajęć dla skierowanych do par oraz rodziców. Organizatorzy przygotowują dla Was również gamę warsztatów nastawione na świadomą pracę z ciałem: BMC, bodywork, Lowen.

WIBRACJE FESTIWAL 2023 - line-up

MOSE
NESSI GOMES
JANAX PACHA
RAIDHO
VIKEN ARMAN
GOORAL
POLARNY
ESSEX
EMIL WITT
CURA SANA
TOMEK TORRES
and more…

WIBRACJE FESTIWAL 2023 - Newsy

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →