Festiwal Wibracje. Wydarzenie, które stawia człowieka w centrum uwagi i muzyki

Fot. Janicki Fotografia
Eventpromo
Festiwal Wibracje - Fot. Janicki Fotografia

W roku 2022 oczekujemy od festiwali czegoś znacznie więcej niż zachęcającego line-upu. Chcemy wydarzenia bogatego nie tylko we wrażenia. Chcemy wydarzenia wzbogacającego nas, takiego gdzie panuje świetna atmosfera – w końcu po to jeździmy w takie miejsca. Takim jest Festiwal Wibracje, który odbędzie się w tym roku już po raz 6. w malowniczej wsi Giże na Mazurach Garbatych. Organizatorzy w obecnych, nieco dziwnych czasach, powtarzają za Maksimem Gorkim: „Człowiek, to brzmi dumnie / Czełowiek – eto zwuczit gordo/”.

Skład występujących artystów i artystek to już zaledwie jeden z elementów, na podstawie którego polscy festiwalowicze podejmują decyzję, dokąd udadzą się w nadchodzącym sezonie. W natłoku większych i mniejszych wydarzeń szukamy czegoś wyróżniającego. Coraz częściej skupiamy się na tym, by festiwal, na który zamierzamy pojechać, wypełnił nam czas w ciągu dnia. Co więcej, chodzi tu m.in. o unikatowe aktywności wyróżniające imprezę na tle innych, a jednocześnie wpisujące się, a nawet budujące jej charakter. Trudno o lepszy przykład niż Festiwal Wibracje, będący fenomenem nie tylko w kontekście polskiego, ale i nawet europejskiego kalendarium letnich eventów.

Festiwal Wibracje. Człowiek w centrum uwagi

Giże to urokliwa wieś leżąca na Mazurach Garbatych, które wyglądają niczym klasyczny tapeta z Windowsa. To tutaj ściągają ludzie, by uczestniczyć w wydarzeniu innym niż wszystkie. Dlaczego? Dla organizatorów Festiwalu Wibracje muzyka jest punktem wyjścia i zaledwie jedną z płaszczyzn integracji ludzi przybywających tutaj. To właśnie człowiek, czytaj: uczestnik, jest w centrum uwagi i jemu poświęcone są wszystkie elementy składające się na to przedsięwzięcie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

festiwal wibracje
Festiwal Wibracje – fot. Janicki Fotografia

Zarówno włodarze, jak i uczestnicy ogromnie podkreślają rolę panującej tu atmosfery, która w równej mierze co od charakteru imprezy, zależy od typu osób tu obecnych. To osoby, które dbają nie tylko o doznania wynikające z obcowania z muzyką czy inną formą sztuki. To osoby ceniące długotrwałe efekty aktywności, które mają za zadanie rozwijać wrażliwość, świadomość oraz umiejętność komunikacji ze sobą, innymi i otaczającym światem. Wszechobecna natura tworzy ku temu znakomite warunki, a całość dopełnia znakomity, bogaty program festiwalu.

festiwal wibracje

Festiwal Wibracje. Coś więcej niż muzyka

Spotkania z ludźmi pełnymi pasji i chęci dzielenia się nią, z ludźmi angażującymi się w propagowanie zdrowego i świadomego trybu życia – to zaledwie wycinek tożsamości wydarzenia. Na niego składają się także panele, warsztaty i strefy. Ponad 100 prelegentów z Polski i zagranicy, blisko 100 godzin wykładów i tyle samo warsztatów; koncerty i ogniska, zajęcia dla dzieci, joga i medytacja, Strefy Ciała, Ruchu, Umysłu, Alchemisty, Grzyba i Konopi, a przede wszystkim relaks wśród natury przy śpiewie ptaków. Czy potrzeba czegoś więcej?

festiwal wibracje
Festiwal Wibracje – fot. Kaja Kwaśniewska

Festiwal Wibracje 2022 z mocnymi akcentami elektronicznymi

Wróćmy jednak do punktu startu, a mianowicie muzyki. W line-upie tegorocznej edycji znajdziemy m.in. znanego i lubianego Raidho, który razem z T.Ento wystąpi w formule live. Zobaczyć i usłyszeć na żywo rodaka zaproszonego do zagrania na legendarnym Burning Man to ogromna gratka.

Raidho @ Minsk Botanical Garden

Oprócz nich na Festiwalu Wibracje 2022 pojawi się duet Hang Massive, fenomen od ponad 12 lat kreujący własne, unikalne brzmienie w świecie muzyki elektronicznej.

Hang Massive – The Secret Kissing of the Sun and Moon

A ze Stanów przyjedzie legenda sceny Etnohouse – DJ Behrouz. To tylko kilka smakołyków, bo dań muzycznych będzie znacznie więcej.

Festiwal Wibracje 2022 – szczegóły

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-24 lipca we wsi Giże koło Olecka. Szczegóły dotyczące imprezy, jej programu oraz uczestnictwa znajdziesz tutaj.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →