Bliżej siebie, bliżej natury, bliżej końca. Wibracje Festiwal zapowiada koniec projektu. Dlaczego?

Fot. Sebastian Janicki
Eventpromo
Wibracje Festiwal 2022

Określają się mianem największego w Polsce festiwalu promującego psychofizyczny dobrostan, ekologię, zdrowie oraz życie w harmonii ze sobą i otaczającym światem. W rzeczywistości nie stronią też od dobrej muzyki. Niestety, szósta edycja Wibracje Festiwal ma być jedną z ostatnich. Trudną dla wielu, jednak szanowaną przez wzgląd na piękną historię decyzję organizatorzy tłumaczą w jednym z facebookowych wpisów.

Jeszcze w maju pisaliśmy o fenomenie projektu Wibracje w skali polskich festiwali. Wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty, część targową, przestrzeń dla ciała czy wege strefę jedzeniową czyni go rokrocznie jednym z ciekawszych festiwalowych destynacji. Koniec końców, to kilkutysięczna społeczność pełna pasjonatów życia. Otwarte na innych osoby charakteryzują się szczególnym poziomem świadomości, a unikatowa atmosfera tworzy relacje: ze sobą, z innymi, z naturą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj również: Festiwal Wibracje. Wydarzenie, które stawia człowieka w centrum uwagi i muzyki

Wibracje Festiwal. Do widzenia

Jak to często w naturze bywa, coś się kończy i coś się zaczyna. Traf chciał, że tym razem padło na Wibracje Festiwal. Niełatwa dla nikogo decyzja o zakończeniu projektu miała miejsce za pośrednictwem wpisu, którego treść zamieszczamy poniżej:

Droga Załogo, Festiwal Wibracje nie będzie trwał wiecznie. Tegoroczna edycja odbędzie się na pewno i wszystko wskazuje na to, że będzie szczególna, choć jak zawsze słoneczna. (Tutaj sygnalizujemy, że biletów zostało już niedużo. Obiecaliśmy sobie, że zachowamy liczbę uczestników z ubiegłego roku, nie chcemy zbyt dużego tłoku).
W przyszłym roku też prawdopodobnie będą Wibracje. Potwierdzimy to do końca wakacji. Wtedy też podamy, ile będzie wszystkich edycji. Mamy świeże pomysły, nowe formuły i myślimy o innych projektach. Żeby zrobić dla nich miejsce, powinniśmy zakończyć obecne. Na pewno nas rozumiecie i ufacie nam. Cieszymy się, że Wibracje są inspiracją i zapładniają wiele umysłów do podejmowania wyzwań i realizacji różnych projektów. Póki co bawmy się i zdobywajmy wiedzę. Wszyscy spotykamy się w tym roku na jubileuszowej 6 edycji Festiwal Wibracje 2022.

Smutek? Żal? Rozczarowanie? Bardziej wiara w pomysłodawców Wibracji zapewne będących w trakcie kreowania kolejnego ekscytującego przedsięwzięcia. Skoro byli w stanie sprawić, że o wsi Giże wie już cała Polska, nic nie stoi na przeszkodzie, by kolejne formuły sprawdziły się równie dobrze. W osobistej rozmowie z Muno.pl organizatorzy przyznali, że rzeczywiście, przyszłoroczna edycja najprawdopodobniej będzie ostatnią. „Potem planujemy trochę odpocząć i złapać większy dystans. Albowiem czasy szalone są… [śmieją się w rozmowie] Ale wrócimy do Was z czymś nowym… obiecujemy” – dodają na koniec rozmowy.

Festiwal Wibracje 2022 – szczegóły

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-24 lipca we wsi Giże koło Olecka. Tegoroczna edycja to prawdziwa programowa petarda. Bez wątpienia najlepsza edycja Wibracji. Zresztą sprowadzicie sami.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →