Bliżej siebie, bliżej natury, bliżej końca. Wibracje Festiwal zapowiada koniec projektu. Dlaczego?

Fot. Sebastian Janicki
Eventpromo
Wibracje Festiwal 2022

Określają się mianem największego w Polsce festiwalu promującego psychofizyczny dobrostan, ekologię, zdrowie oraz życie w harmonii ze sobą i otaczającym światem. W rzeczywistości nie stronią też od dobrej muzyki. Niestety, szósta edycja Wibracje Festiwal ma być jedną z ostatnich. Trudną dla wielu, jednak szanowaną przez wzgląd na piękną historię decyzję organizatorzy tłumaczą w jednym z facebookowych wpisów.

Jeszcze w maju pisaliśmy o fenomenie projektu Wibracje w skali polskich festiwali. Wydarzenie łączące wykłady, warsztaty, koncerty, część targową, przestrzeń dla ciała czy wege strefę jedzeniową czyni go rokrocznie jednym z ciekawszych festiwalowych destynacji. Koniec końców, to kilkutysięczna społeczność pełna pasjonatów życia. Otwarte na innych osoby charakteryzują się szczególnym poziomem świadomości, a unikatowa atmosfera tworzy relacje: ze sobą, z innymi, z naturą.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj również: Festiwal Wibracje. Wydarzenie, które stawia człowieka w centrum uwagi i muzyki

Wibracje Festiwal. Do widzenia

Jak to często w naturze bywa, coś się kończy i coś się zaczyna. Traf chciał, że tym razem padło na Wibracje Festiwal. Niełatwa dla nikogo decyzja o zakończeniu projektu miała miejsce za pośrednictwem wpisu, którego treść zamieszczamy poniżej:

Droga Załogo, Festiwal Wibracje nie będzie trwał wiecznie. Tegoroczna edycja odbędzie się na pewno i wszystko wskazuje na to, że będzie szczególna, choć jak zawsze słoneczna. (Tutaj sygnalizujemy, że biletów zostało już niedużo. Obiecaliśmy sobie, że zachowamy liczbę uczestników z ubiegłego roku, nie chcemy zbyt dużego tłoku).
W przyszłym roku też prawdopodobnie będą Wibracje. Potwierdzimy to do końca wakacji. Wtedy też podamy, ile będzie wszystkich edycji. Mamy świeże pomysły, nowe formuły i myślimy o innych projektach. Żeby zrobić dla nich miejsce, powinniśmy zakończyć obecne. Na pewno nas rozumiecie i ufacie nam. Cieszymy się, że Wibracje są inspiracją i zapładniają wiele umysłów do podejmowania wyzwań i realizacji różnych projektów. Póki co bawmy się i zdobywajmy wiedzę. Wszyscy spotykamy się w tym roku na jubileuszowej 6 edycji Festiwal Wibracje 2022.

Smutek? Żal? Rozczarowanie? Bardziej wiara w pomysłodawców Wibracji zapewne będących w trakcie kreowania kolejnego ekscytującego przedsięwzięcia. Skoro byli w stanie sprawić, że o wsi Giże wie już cała Polska, nic nie stoi na przeszkodzie, by kolejne formuły sprawdziły się równie dobrze. W osobistej rozmowie z Muno.pl organizatorzy przyznali, że rzeczywiście, przyszłoroczna edycja najprawdopodobniej będzie ostatnią. „Potem planujemy trochę odpocząć i złapać większy dystans. Albowiem czasy szalone są… [śmieją się w rozmowie] Ale wrócimy do Was z czymś nowym… obiecujemy” – dodają na koniec rozmowy.

Festiwal Wibracje 2022 – szczegóły

Wydarzenie odbędzie się w dniach 20-24 lipca we wsi Giże koło Olecka. Tegoroczna edycja to prawdziwa programowa petarda. Bez wątpienia najlepsza edycja Wibracji. Zresztą sprowadzicie sami.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →