Jeden z pionierów dubstepu, Pinch, wydaje nowy singiel i zapowiada płytę

News Film Galeria
Pinch

Na takie wieści czekaliśmy ponad dekadę. Rob Ellis, znany szerzej jako Pinch, wyda drugi w swojej karierze solowy album.

Pinch powraca z nowym materiałem

Premiera wydawnictwa przewidziana jest na 26 czerwca. Za jego wydanie odpowiedzialny jest label Reality Tunnels, której Pinch jest właścicielem.

Brytyjski pionier dubstepu nazwał swój najnowszy album Reality Tunnels. Muzyka na nim zawarta ma czerpać inspirację z książki Roberta Antona Wilsona z 1983 pt. Prometheus Rising.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Koncepcja Reality Tunnels opiera się na filozoficznym zagadnieniu tego, jak tworzymy własną perspektywę – subiektywny filtr, który każdy z nas stosuje do otaczającego nas świata. Rzeczy, które postrzegamy i to, co nasza świadomość uznaje za godne uwagi jest całkowicie względne w stosunku do tego, czego nie widzimy – wyjaśnia Ellis.

Album z 10 utworami (11 z cyfrowym bonusem) wypełnią dźwięki spod znaku: dubstepu, techno, grime, dub i jungle. Krążek można już zamówić tutaj.

Pinch - Reality Tunnels

Pinch – Reality Tunnels – okładka albumu

Płytę zapowiada singiel Accelerated Culture.

Pinch – Accelerated Culture

Pinch – człowiek z bristolskiego podziemia

Rob Ellis jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i szanowanych brytyjskich artystów dubstep. Jego rodzinnym miastem jest Bristol – mekka dla tego gatunku. Poza prowadzeniem własnej wytwórni Tectonic, Ellis wydaje także dla Planet Mu oraz Soul Jazz. Co ciekawe artysta ma na swoim tylko jeden studyjny Underwater Dancehall, który został wydany w 2013 roku. Oprócz tego, muzyk wypuścił kilka EPek, kooperacji, miksów i singli.

Pinch zagra na Up To Date Festival 2020

Pinch wystąpi w tym roku na Up To Date Festival 2020. Bilety na wydarzenie znajdziecie na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →