Austra jesienią w Polsce – BILETY

Wydarzenie

Fenomenalna grupa Austra wystąpi w październiku w warszawskim klubie Basen, w ramach promocji najnowszego krążka 'Olympia'. Bilety na to wydarzenie dostępne są na Muno.pl.

Kanadyjska formacja Austra została założona w 2010 roku przez Katie Stelmanis, Mayę Postepski i Doriana Wolfa. Ich debiutancki album „Feel It Break” ukazał się w 2011 roku i przyniósł im niemały rozgłos, do tego stopnia, że nazwę grupy wymieniano wówczas jednym tchem z Fever Ray i Florence & The Machine. Kolejnym dowodem ich talentu są zaproszenia do wspólnych koncertów z The xx, Grimes czy Gossip.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W czerwcu tego roku na sklepowe półki trafił drugi album grupy zatytułowany „Olympia”. Na płycie znalazło się 12 piosenek, które w unikalny sposób łączą taneczne rytmy i fenomenalny, mocny wokal Katie. Austra to także znakomity skład koncertowy – Stelmanis i jej kolorowa banda na scenie prezentują fascynujący dekadencki spektakl.

Będziemy mieli okazję się o tym przekonać w październiku tego roku, kiedy to Austra wystąpi w warszawskim klubie Basen. Bilety na to wydarzenie możecie już zamawiać za pośrednictwem Muno.pl!

22.10 – AUSTRA

Miejsce: Basen – WarszawaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →