Audioriver: 5 setów, których nie możesz przegapić

News

Tegoroczna edycja Audioriver rozpoczyna się już w piątek. Sprawdź TOP 5 dj setów, których nie możesz ominąć. Coś dla miłośników techno, house czy electro...

Antigone b2b Francois X

Dwóch graczy dobrze znanych bywalcom Audioriver. Czas na ich połączone siły. Obaj reprezentanci francuskiej sceny techno są mistrzami hipnotycznego, mocnego i wciągającego brzmienia. Udowodnili to na m.in. wspólnej EP z 2016 roku „We  Move As One” z takim sztosem jak choćby „The Hated SZ”.

Amelie Lens

Amelie, która rzuciła pracę modelki na rzecz techno, zrobiła prawdopodobnie jedną z najszybszych karier w historii. W ciągu zaledwie roku dostała się na sam szczyt i jest teraz obsadzana w lineupach praktycznie każdego festiwalu na świecie ramię w ramię z herosami nurtu. Warto zmierzyć się z tym fenomenem, w końcu zaufały jej takie wytwórnie, jak Second State czy ARTS.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Helena Hauff

Królowa electro i acid powraca do Polski. Jej styl jest tak charakterystyczny, że próżno szukać drugiego tak unikatowego występu na tegorocznym Audio. Helena zdecydowanie i mocno stoi w opozycji do wypolerowanego i dopieszczonego brzmienia mainstreamu. Do tego artystka niedawno zapowiedziała swój kolejny krążek „Qualm”, także mamy nadzieję usłyszeć świeży materiał w Płocku jeszcze przed premierą!

Catz 'n Dogz

Podczas festiwalu nie można pominąć polskich gwiazd house. Catz 'n Dogz od kilku lat egzystują na szczycie międzynarodowej sceny muzyki tanecznej. Ich twarze biją z okładek magazynów muzycznych, a sety rozbrzmiewają w największych klubach świata i podczas festiwali. Niedawno artyści udostępnili swój set nagrany w sopockim Sfinksie na rozgrzewkę przed Wooded. Posłuchajcie!

Tommy Four Seven

Jeden z najważniejszych przedstawicieli dzisiejszej muzyki techno. Już nie kojarzony jako podopieczny należącej do Chrisa Liebinga wytwórni CLR, ale jako niezwykle ważna postać stojąca za niezwykłą oficyną „47”. Jego wytwórnia serwuje jedne z najciekawszych wydawnictw na scenie, pełne industrialnych i eksperymentalnych brzmień. Takie są też jego sety.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →