30stka Vadima @ PRAWDAPARTY 5

Clubbing

Sobota, 06 lutego 2010
godz: 22:00

CDQ

ul. Burakowska 12, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

All kindz of deep music !

Jak to mówią ŻYCIE ZACZYNA SIĘ PO 30’stce … Dlatego w pierwszą sobotę lutego szykuje się porządny muzyczny wycisk dla wszystkich spragnionych. PrawdaParty numer 5, na której AdamVadim świętuje swoje 30’ste URODZINY !! Na tej samej imprezie swoje 29 urodziny będzie obchodził również Jakub La.

Zapraszamy na przegląd nowych i starych produkcji serwowanych przez zaproszonych djów i producentów. Średnia wieku lineupu oscyluje wokół 30 lat dlatego możecie spodziewać się dorosłej muzyki 😉

Na dolnej sali mocniejsze odmiany zaprezentują – właściciel szanowanego labela z Detroit – Donnell Knox, reprezentant wytwórni Recognition – Mic Ostap, młody wilk Bastian Bujak oraz megareprezentancja Minimalnej Prawdy – Petebe aka Pete Bull oraz z urodzinowym setem wystąpi Jakub La.

Na górze natomiast głębokie i melodyjne brzmienia serwować będzie Maciek Sienkiewicz jako Mr Mac HD (Yacht Rock Disko) oraz specjalnie na tę noc zawiązane duety Auster z Drive Kollective razem z Dj 600sto900 i przedstawiciel ekipy detroitZdrój Dr Dip razem z człowiekiem prosto z Włoch Dj Error’em. Swój specjalny urodzinowy set zaprezentuje AdamVadim.

Podsumowując. Będzie dobra muzyka, dobre towarzystwo i dobry nie drogi alkohol w barze. Czegóż więcej można chcieć.
Urodzinowa taryfa dotyczy również wszystkich fanów PrawdaParty na facebooku. Każdy fan wchodzi za 9,99 PLN ! więcej www.facebook.com/PrawdaParty

Więcej info na ulotkach , w dobrych informatorach muzycznych i w radio kampus 97,1 FM

 Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

30stka Vadima @ PRAWDAPARTY 5 Warszawa

Onkozipera w WIRze

Cz, 18 lipca 2019
godz: 20:00

30stka Vadima @ PRAWDAPARTY 5 Warszawa

Coals | Wisława x 19.07

Pt, 19 lipca 2019
godz: 20:30