10 lat Pompon Music! – impreza przeniesiona na inny termin!

Clubbing

Piątek, 01 czerwca 2012
godz: 20:00

Cud Nad Wisłą

Bulwar Flotylli Wiślanej, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

—————————————————————————————-
10 LAT POMPON MUSIC! | 10 YEARS OF POMPON MUSIC!

DJs: Hory, Jealo, Mike P., Mike Polarny, Motyl, Phillips, Sid Pong, Sonar Soul, Tytt, WWW
Przez ostatnich 10 lat Pompon zrealizował swoje marzenia o dzieleniu się muzyką z tymi, którym ciepła nuta w duszy gra. Robił to w Polsce i zagranicą, w klubach i radiostacjach, na festiwalach i dla klientów. Jednak ważniejsze od sukcesów jest to, czym 10-letni Pompon jest dzisiaj.
Pompon to nie moda. Pompon to pasja do muzyki. To umiejętność łączenia brzmień elektronicznych i akustycznych. To najświeższe awangardowe utwory, ale i szacunek do tego, co stare i zasłużone. To spora doza tańca, ale też dźwięki do słuchania. Pompon to wreszcie spójne opowieści muzyczne, które zabierają słuchaczy w wyjątkowe podróże. Pompon to duża gratka dla świadomego i dojrzałego odbiorcy, który wie, co dobre, i umie otworzyć się na nowe.
Taka będzie też noc uświetniająca 10 lat Pompon Music. Za sterami gramofonów i komputerów stanie 10-ciu didżejów, którzy przez 10 godzin wprowadzać będą atmosferę wspólnej muzycznej uczty. Na godzinne sety zaprosiliśmy artystów, których szczególnie cenimy. Wszyscy mają w sobie to coś, co pozwala wkręcać się w dźwięki i odlecieć balonem fantazji w przestworza.
Zapraszamy!


Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

10 lat Pompon Music! – impreza przeniesiona na inny termin! Warszawa

Catz ‚n Dogz

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 21:00

od 10 PLN
10 lat Pompon Music! – impreza przeniesiona na inny termin! Warszawa

Sound Delivery Night – Memories

Pt, 23 sierpnia 2019
godz: 23:59