Prożność w SASSY vol. 2

Koncerty
Prożność w SASSY vol. 2

Sobota, 31 sierpnia 2019
godz: 22:00

SASSY

ul. Chmielna 10-25, 80-748 Gdańsk, Gdańsk

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Od kliku miesięcy jesteśmy zadziorni i ekstrawaganccy, ale czy również PRÓŻNI? Dla upewnienia się zaprosiliśmy ponownie, niezbyt skromną poznańską ekipę klubu Próżność: Łukasz Kowalka i Tomek Kemot Nowakowski, do której dołączy charyzmatyczna, ekspresyjna i na pewno zadziorna wokalistka NUNO ANNA oraz będący filarem klubu Ricardo.

SASSY i Próżność łączą siły w tanecznym korowodzie, rozbłyskach pięknych wizualizacji i podekscytowanych spojrzeń. Oddamy się bez granic muzyce, którą przywiozą ze sobą rezydenci klubu prezentując mistrzowską, eklektyczną mieszankę house music. Nie zabraknie wokali, groove i disco-funkowej radochy. NUNO:
Charyzmatyczna wokalistka o bardzo oryginalnej, ciepłej barwie głosu. Dzięki improwizacji, którą opanowała do perfekcji, śpiewając jazz, stała się niepowtarzalną wokalistką Live Act. Od 2000 r. występuje w najlepszych klubach w kraju, u boku znanych didżejów i instrumentalistów z Polski i zagranicy. Jurorka w programie telewizyjnym Polsat „ Śpiewajmy razem. All Together Now”.
Z powodzeniem brała też udział w programach telewizyjnych, dochodząc do ścisłego finału w „Śpiewaj i Walcz”, „Must be the Music”oraz ”The Voice of Poland”. Przez kilka lat występowała też w rockowym zespole PLAN, z którym w 2012 r. wydała debiutancki album „Mrock’n’roll”. Obecnie jest wokalistką dwóch zespołów: Nuno & Just Friends oraz Nuno & The Mooz.
Gościnnie wystąpiła też na płytach tak znakomitych artystów, jak Wojtek Pilichowski, Fisz, Eldo, Modfunk, Sonar Soul, Star Of’77, Mechanix.
Piosenka w jej wykonaniu znalazła się również na ścieżce muzycznej filmu „Ego” oraz „Zdjęcie”.

Kemot:
DJ, booker i promotor. Pomysłodawca cykl Tylko Polskie Techno, który promuje lokalną scenę techno w całym kraju, prezentując sety najpopularniejszych polskich producentów i aktywistów. Na co dzień CEO agencji TBA Music reprezentującej interesy takich artystów jak: A_GIM, Blooma, Vonda7, Coals, Rosalie. czy Novika & Mr Lex. Na organizowanych przez niego imprezach grali do tej pory m.in. Oliver Koletzki, Kiasmos, Robag Wruhme, Riva Starr, Oscar L i wielu innych.

Łukasz Kowalka:
Autor audycji Duszne Granie poświęconej muzyce okołohiphopowej.
Poznański dj i promotor związany z agencją TBA MUSIC.
W swoich setach łączy inspirację muzyką house, soul i disco.
W ostatnich miesiącach poprzedzał występy takich artystów jak Detroit Swindle, Dj Boring czy Dj Steaw.

Ricardo:
Związany jest ze światem muzyki House od połowy lat ’90. Jego talent został szybko dostrzeżony przez właścicieli najlepszych klubów w Polsce dzięki czemu w krótkim czasie stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych reprezentantów muzyki klubowej w Polsce. Promotor, organizator, booker i animator niezliczonej ilości imprez, koncertów, eventów i miejsc (Metro, Siouxie Tower, Chwila Moment, Trafik). Wraz z DJ Tenessee założył agencję Rich & Famous promującą muzykę House w Polsce. Wspólnie sprowadzili do Polski takich artystów jak Axwell, Tom Novy, Sander Kleinenberg czy Brian Tappert oraz wokalne divy Lisa Shaw, Michelle Weeks, Kathy Brown czy Julie Mc Knight.
Obecnie od kilku lat prowadzi agencję Portobello Booking będącej częścią Portobello Group producenta m.in. takich wydarzeń jak Seazone Music & Conference, BIG BOAT PARTY czy inicjatywy video We Stream Moment.Sprawdź inne wydarzenia @ Gdańsk

Prożność w SASSY vol. 2 Gdańsk

Coals – Koncert premierowy

Pt, 06 marca 2020
godz: 18:00

Prożność w SASSY vol. 2 Gdańsk

1. Urodziny SASSY – SOBOTA: Tensnake

Sb, 07 marca 2020
godz: 21:00

od 40 PLN
Prożność w SASSY vol. 2 Gdańsk

KARAŚ/ROGUCKI – Gdańsk

Pt, 03 kwietnia 2020
godz: 19:00