Mezzoforte

Mezzoforte

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Szczecin
Adres:
Deptak Bogusława 8
Telefon:
91 814 41 44
Adres www:
http://www.mezzoforte.pl/

Opis klubu Mezzoforte

Mezzoforte to restauracja i klub mieszczące się w Szczecinie. Deptak Bogusława, znajdujący się w centrum miasta, tuż przy najdłuższej i głównej ulicy – Alei Wojska Polskiego jest idealnym lokalizacją dla miejsca które ma oferować ciekawe pod względem muzycznym i nie tylko imprezy. Sam klub rozpoczął działalność we wrześniu 2003 roku i już wtedy zapełnienie dwóch poziomów przez 400 gości nie okazało się problemem.

Górny poziom – Mezzoforte – to spaghetteria, pizzeria. Tu można dobrze zjeść, a w środku tygodnia posłuchać dj’ów reprezentujących przeróżne style – nu jazz, dub, reggae, deep house, hip hop, drum’n’bass. W trakcie weekendu na górze powstaje drugi, tętniący własnym życiem parkiet na który zapraszają równie ciekawi dj’e.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mezzoforte to także klub który w ciągu tygodnia zmienia swoje oblicze kilkukrotnie znajduje się tuż pod restauracją, posiada swój własny bar, salę chilloutową z wciągającymi relaksującymi kanapami, oraz idealnie usytuowany pod względem akustycznym parkiet. Cały kompleks posiada klimatyzację zapewniającą komfort nawet przy najdłuższych nocnych szaleństwach na parkiecie. Ceny w barze są najbardziej przystępne na deptaku Bogusława, a już sam wybór drinków przyprawia o zawrót głowy.

Każda impreza w Mezzoforte to nie tylko dźwięk, ale również obraz – ruchomy, lub statyczny, to wizualizacje, animacje komputerowe, czasami dziwne slajdy. Staramy się aby rozsądnie wybierać dj’ów i zespoły które zapraszamy na nasze imprezy. Muzyczny kierunek w którego stronę staramy się poruszać to ambitna muzyka taneczna – nu jazz, headz, house, tech house, electro, drum’n’bass, dub, jazz itd.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →