Magazyn Zbożowy GS

Magazyn Zbożowy GS

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Mogilno
Adres:
ul. Magazynowa 1
Adres www:
http://www.mogart.emiasto.com.pl/magazyn/

Opis klubu Magazyn Zbożowy GS

Stowarzyszenie Artystyczne Magazyn Zbożowy GS

O Stowarzyszeniu:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Działalność Stowarzyszenia oparta jest na pracy społecznej członków i osób zainteresowanych organizowaniem, powstawaniem, prezentowaniem, promocją i edukacją w obrębie nowych wydarzeń artystycznych z różnych dziedzin i zakresów sztuki, wskazując na miejsce łączące te wszystkie fakty artystyczne jakim jest budynek Magazynu Zbożowego GS.

Jako Stowarzyszenia mamy za cel zrzeszanie osób zainteresowanych powstawaniem, prezentowaniem i promocją nowych idei, form kreacji, ekspresji artystycznej i kulturalnej. Wspieranie członków Stowarzyszenia w realizacji zamierzeń artystycznych. Tworzenie w Mogilnie aktywnego ośrodka tzw. Małej Ojczyzny i kreowanie środowiska artystycznego. Przygotowanie przestrzeni – miejsca dla powstawania, eksponowania i konfrontacji nowatorskich działań artystycznych młodych twórców z kraju i zagranicy, otwartego na różnorodne postawy twórcze.

Przygotowanie miejsca dla prezentacji tzw. klasyki, klasyki awangardy, dokumentującego aktualne działania, współpracującego z innymi ośrodkami i grupami artystycznymi w kraju i zagranicą. Możemy to wszystko osiągnąć właśnie dzięki organizowaniu działań artystycznych: wystaw, pokazów, projekcji, spektakli, koncertów, warsztatów, spotkań, sympozjów dotyczących sztuki i kultury materialnej.

Przy każdej możliwej okazji staramy się dokumentować prowadzone działania artystyczne i adaptacyjne w formie fotografii, filmu, nagrań, wydawnictw.

Informacje o dotychczasowych działaniach Stowarzyszenia znajdziecie na:
http://www.myspace.com/muzykapozaradiowa


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →