Swayzak

Swayzak
Deep house Dub Electronic Experimental House Tech House
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

Swayzak – czołowy przedstawiciel elektronicznej sceny muzycznej. Założony w 1996 roku w Londynie w Anglii. James Taylor i David Brown, przyjaciele, a wcześniej koledzy z pracy, robią razem muzykę od 1993 roku. Brown, urodzony w 1966 roku w Glasgow w Szkocji, Taylor, w Londynie w 1967 roku. założyli swój label [z braku zainteresowania innych labeli!], prawdziwe zjednoczenie brytyjskiej kultury, swayzak recordings …

Pierwsze ich wydanie w 1997 roku bueno / fukumachi, zostało dobrze przyjęte a następne speedboat / low res skyline zostało uznane za klasykę przez wielu trainspotterów ! Później nastąpiło nagranie „snowboarding in argentina” niezbędny w kolekcji long play deep i minimal house. Od tamtego czasu Swayzak nigdy nie spojrzeli wstecz i wciąż czerpią przyjemność tworząc muzykę jako alternatywę dla pracy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wypuścili 5 albumów , 2 sety dj-skie i wiele innych projektów. Nigdy nie wzbraniają się przed robieniem muzyki, ale często przyjmują zrelaksowane podejście, stąd wziął się ich nowy album „route de la slack”, podwójny CD z remiksami i rarytasami.

Kiedy Taylor prowadzi label 240 volts i nagrywa własny materiał pod pseudonimem „darkfarmer” i ‘james taylor’. Brown w większość weekendów gra z perkusistą francesco brini jako „swayzak” i z dj-em roger 23 jako ‘swayzak soundsysyem’. Prowadzi również label ‘voltmusic’ i planuje nowe przedsięwzięcie z dj-em roger 23.

DJ Chart | Swayzak | 04.2009

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Circlesquare Ten To One
2 4 Gotten Floor Sugar Surreal
3 Swayzak State Of Grace (French Bootleg)
4 Equalized Equalized 002
5 Aardvark Bloom 1
6 Pan Sonic Aaltopiiri
7 Unit Moebius Ecology
8 Norman Nodge Maniac
9 SCS Marauder
10 Brian Eno Music For Airports Live
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →