Swayzak Live w Poznaniu i Katowicach – BILETY

Wydarzenie

Za nieco ponad dwa tygodnie do Polski przyjeżdza duet Swayzak, by zagrać na żywo w poznańskim klubie Eskulap oraz katowickim kinie Capitol.

Duet Swayzak istnie już od 13 lat i choć płynie w nich brytyjska krew, od dawna powinni mieć już honorowe obywatelstwo Berlina, ponieważ kreowane przez nich dźwięki, to najczystszej próby minimal, kojarzący się o wiele bardziej z pordzewiałymi loftami i fabrykami niemieckiej stolicy, niż śniętymi rybami pływającymi w Tamizie.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

James Taylor i David Brown dla jednych są ikoną elektroniki, dla drugich deep house’u, a jeszcze innych tech-house’u. Każdy z tych elementów we właściwej proporcji znajdziemy w ich muzyce. Podczas wizyty w Polsce Swayzak zagra na żywo z wokalem.

 

W piatek 22 pażdziernika 2010 duet wystąpi w poznańskim Eskulapie w ramach otwarcia nowego cyklu imprezowego „Modernism”. Towarzyszyć temu będzie specjalna oprawa i przygotowane specjalnie na tę okazję nagłośnienie.

 

 

Dzień później(23.10) duet zawita do Katowic, by zagrać w niesamowitym i nietypowym miejscu – w Capitolu, pierwszym katowickim kinie, zbudowanym w 1910 roku, które po latach zniszczeń i dewastacji zaczyna odzyskiwać swoją dawną świetność. Koncert odbędzie się 23 października 2010 roku w ramach nowego cyklu imprez „After 5 Tauron Nowa Muzyka”, w ramach którego prezentowane będą najciekawsze zjawiska z obszaru szeroko rozumianej sceny elektronicznej.

  

Źródło: materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →