Ricardo

Ricardo
Electrohouse House
Kraj:
Polska
Miasto:
Warszawa

Muzyką klubową zajmuje się od roku 1996, kiedy podczas pobytu w Londynie zaszczepił się prawdopodobnie na całe życie muzyką house i wędrówkami po klubach. Rok później pierwsze zakupy sprzętowe i płyty, które kolekcjonuje do dnia dzisiejszego.

Od 1998 pracuje na polskiej scenie klubowej, początkowo prowadząc sklep płytowy oraz raczkującą agencję Kris2One. Pierwsze imprezy w różnych miejscach, od klubów takich jak Maroko, Mega Qest po imprezki plenerowe.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Od 1999 do 2001 manager i promtor klubu Siouxie Tower, gdzie wyprodukowano około 150 imprez z niezliczoną liczbą polskich dj’s po gwiazdy „tamtych” lat czyli dj Disco z Niemiec czy Tomy Boy z Węgier, fantastyczny okres, którego nigdy się nie zapomni.

Od 2001 promotor imprez w klubie Metro w Gdańsku, gdzie udało się stworzyć cykl czwartkowych nocy, na których regularnie pojawia się czołówka polska wraz z zagranicznymi młodymi dj’s.

Od dwóch lat związany z warszawską Utopią gdzie regularnie pojawia się na imprezach  „Outsider”, „Scandal Boutiqe”, „Fuck Me I’m Famous” czy też nowym projekcie Mind, Body & Soul.

Spotkać go można wielu klubach w Poznaniu, Łodzi, Warszawie,Bydgoszczy, Szczecinie, Trójmieście, Katowicach i innych..

Styl muzyczny to vocal house, w różnych odmianach od garage, soulful, funky po deep i trible.

Lista nazwisk z którymi grał na imprezach to :Jamie Lewis, The Beginerz, Richard F, Paul Jackson, K-Klas, Bob Sinclar, Kiko Navarro, David Guetta, Kid Stuff, Jon Cutler, ATFC, Robert Owens, Pete Heller, Sami Dee, Leon Roberts, Axwell, Nick Harris, Cutmaster Jay i wielu, wielu innych.

Od 2003 roku współpracuje z dj Tenessee tworząc agencje bookingowo-eventową T&R Managment, która wyprodukowała m.in. Smirnoff
Experience w Sopocie, pracowała dla Heya (letni cykl imprez plenerowych), Pall Mall Get Conected, Haineken on The Beach i wiele innych.

Rok 2005 to mnóstwo bookingów fantastycznych gwiazd sceny house takich jak: Stonebridge, Shapshifters, Martjin Ten Velden, Mark Knight i wielu innych.

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →