Pete Gooding

Pete Gooding
Electronic House Techno
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:

Jak poczujesz się zmęczony, wyobraź sobie Pete`a Goodinga, człowieka, który stoi za gramofonami w Cafe Mambo na Ibizie przez 8 godz. każdej nocy od 9 lat. Jego wyjątkowość polega na tym, że potrafi rozgrzać każde miejsce do czerwoności. Bez wątpliwości Pete Gooding jako dj jest jednym z niepowtarzalnych. Poprzednie lato było najbardziej owocne w jego karierze, przez sety w Cafe Mambo oraz rezydencje na imprezach: Four::Four w klubie El Divino i razem z Dave Seaman`em w klubie Amnesia i Cream w Mallorca.

Dwa lata temu Pete Gooding zagrał dla Pete`a Tong`a w ”Radio 1” w jego audycji Essential Selection Show. Sezon skończył się bezapelacyjnie wygraną Pete`a Goodinga dla ”Best Ibiza DJ Awards 2002”. Przez ostatnie 9 lat Pete stał się swoistą ikoną Ibizy także przez specjalne jego granie o zachodzie słońca, które m.in. doprowadziło do niepowtarzalnych składanek Cafe Mambo, które zdobyły wiele nagród. W ciągu każdego lata miał swoja własna kolumnę w miesięczniku DJ Magazine`s gdzie był recenzentem magazynu.

Pete Gooding zaczął w swoim rodzinnym Birmingham, gdzie prowadził swój sklep muzyczny  „Vinyl Matters” przez ponad 3 lata oraz prowadził swoje wieczorowe granie z Phil`em Docherty w Futureshock. Jakiś czas później
zaproponowano mu rezydencje w najpopularniejszych klubach miasta. W 1996 roku dołączył do swojego dobrego przyjaciela Steve`a Lawler`a jako rezydent w Cafe Mambo. Kariera Pete`a nie ogranicza się tylko do Ibizy; pod koniec każdego lata Pete odpoczywa grając wzdłuż Wielkiej Brytanii. Ponadto gra także za granicą – jak dotąd w ponad 25 krajach. Pogłoski z Balearow o poczynaniach tego wyjątkowego DJ`a zaczęły przybierać na sile po wypuszczeniu przez niego pierwszej składanki „Global Beats” przez wytwórnie Tide. Jego kariera producenta zaczęła się kiedy wypuścił swój debiutancki singiel z partnerem ze studia Adamem Routh jako Drax & Gooding z Twister / Guam przez wytwórnie Renaissance U.S.R. pod koniec 2001 r. Równo rok później, jeszcze w 2002 r. jako duet wypuścili „Straight to the floor / I love you” oraz remixy dla Hooj Choons i Positiva. Na początku 2003 roku ukazał się album Hooj Choons i Positiva z zaszczytnym udziałem Pete`a Tonga i Steve`a Lawlera.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

DJ Chart | Pete Gooding | 08.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Pete Gooding Gazing in Blue feat. Coni Soddemann (Original Mix) Secret Life
2 Paul Rutherford Get Real (Pete Gooding Remix) Selador
3 App Yoyo (Original Mix) Kindisch Records
4 Andycap, Bambook Genius Child (Original Mix) Secret Life
5 Hauswerks No Escape feat. K:MiSS (Original Mix) Moda Black
6 Ninetoes Finder (Rainer Weichhold & Matt Keyl Remix) Kling Klong
7 Pete Gooding My Way feat. Coni Soddemann (Original Mix) Secret Life
8 Pete Gooding Gecko Beach Club Formentera Volume Two Part 2 Compiled and mixed by Pete Gooding (Continuous mix) Seamless Recordings
9 Robot 84 Giant (Original Mix) Robot84
10 Tom Perry Indigo (Original Mix) Endemic Digital
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →