Midland

Midland
Deep house House Tech House Techno
Kraj:
Wielka Brytania
Miasto:
Londyn
Wytwórnie:
MIDLAND zadebiutował w 2010 roku kawałkiem „Your Words Matter”, który znalazł się w rankingu „100 najważniejszych utworów housowych” według DJ Maga. Charakterystyczny sound Midlanda zakorzeniony jest w muzyce house i techno ale z mocno dudniącym dubstepowym basem oraz szerokim spektrum klasycznej elektroniki.
Wydawnictwa dla Phonica Records, More Music i Aus plus remixy dla Turbo, Werk i artystów takich jak 2 Bears czy Julio Bashmore mocno ugruntowały jego reputację jako producenta , którego gusta sięgają również poza klubowy parkiet. Dowodem na to są edity takich artystów jak Washed Out, Boards of Canada i Caribou.
Sety Midlanda są bardzo zróżnicowane czego świadkiem byli między innymi klubowicze Fabric, Plastic People, Space na Ibizie, Horst w Berlinie czy Chinese Laundy w Sydney. W rezultacie możecie go zobaczyć grającego obok Joya Orbisona, Bena Ufo jak również Jamesa Zabieli, Steffi czy Willa Saula. Dzięki współpracy z Breachem i Pariahem jak również szeregu innych projektów muzycznych mających na celu popchnąć jego dźwięk w niezbadane obszary mogę założyć się, że prędzej czy później zatańczycie do muzyki , która przeszła przez jego dłonie.

DJ Chart | Midland | 06.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Dexter Jawada (Original Mix) Dolly
2 Will Saul presents CLOSE My Way feat. Joe Dukie (Midland Remix) K7 Records
3 J. Tijn I.P.S (Original Mix) Pennyroyal
4 Pearson Sound Gridlock (Original Mix) Pearson Sound
5 Fiedel Trinidad (Original Mix) Fiedelone
6 No Boundaries Modular Pursuits (Daphni Mix) Planet E
7 Mount Kimbie Fall Out (Original Mix) Warp Records
8 Pangaea Mission Creep (Original Mix) Hadal
9 Aaron "FIT" Siegel Tonite (DD Mix) Fit Sound
10 Soylent Green, Roman Fluegel Cold Showers (Original Mix) Sister Midnight
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →