Kaiserdisco

Kaiserdisco
Minimal Tech House Techno
Kraj:
Niemcy
Miasto:
Hamburg
Wytwórnie:

Duet Kaiserdisco tworzą pochodzący z Hamburga Frederic Berger oraz Patrick Buck. I choć panowie mają już za sobą ponad 10-letnie solowe kariery, to ich wspólny projekt narodził się dopiero w 2008 roku. Wszystko zaczęło się od remixu utworu stworzonego dla Phunklarique (połowy duetu Piemont) & Pierc, który znalazł się w czołówce najlepiej sprzedających się numerów Minimal w internetowym sklepie Beatport w 2008 roku. Po tym ogromnym sukcesie przyszła pora na wydawnictwa dla takich renomowanych wytwórni jak: My Best Friend, Kling Klong, Drumcode czy też Terminal M.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Niemal każdy z wyprodukowanych przez Kasierdiso utworów staje się wielkim hitem i sięgają po nie największe gwiazdy muzyki elektronicznej jak: Richie Hawtin, Laurent Garnier, Stephan Bodzin, Dubfire, Tiefschwarz, Format:B, Len Faki, Technasia czy też Joseph Capriati.

 

Kolejnym krokiem w muzycznej karierze Kasierdisco było wydanie debiutanckiego albumu dla labelu My Best Friend, który ujrzał światło dzienne pod koniec października 2010. Krążek zatytułowany „In No One’s Shadow” składa się z 10 ekskluzywnych produkcji, oraz 2 już dobrze znanych utworów – „Aguja” oraz „Carachillo”.

DJ Chart | Kaiserdisco | 06.2013

Artysta Tytuł Wytwórnia
1 Darlyn Vlys Soho Nights Terminal M
2 Kaiserdisco Meet Me On The Floor feat. Navid Izadi KD Music
3 Harvey McKay Vs. Mr. Bizz Scopolamine Suara
4 Sable Sheep Upon Burning Skies Moon Harbour
5 Gregor Tresher Permafrost Break New Soil
6 Layo & Bushwacka! 5AM (Matador remix) Olmeto
7 Nakadia Check & Run (Technasia remix) Clarisse Records
8 Mark Fanciulli Back To Front Truesoul
9 Dema Framing SCI+TEC Digital Audio
10 The Junkies Everyday Everynight Intec Digital
Imprezy blisko Ciebie w Tango App →