Długogrający debiut Kaiserdisco dla MBF

Zapowiedzi

Po niezwykle udanych wydawnictwach dla renomowanych wytwórni, duet Kaiserdisco ogłasza wydanie debiutanckiego albumu - "In No One's Shadow".

Duet Kaiserdisco tworzą pochodzący z Hamburga Frederic Berger oraz Patrick Buck. I choć panowie mają już za sobą ponad 10-letnie solowe kariery, to ich wspólny projekt narodził się dopiero w 2008 roku. Wszystko zaczęło się od remixu utworu stworzonego dla Phunklarique (połowy duetu Piemont) & Pierc, który znalazł się w czołówce najlepiej sprzedających się numerów Minimal w internetowym sklepie Beatport w 2008 roku. Po tym ogromnym sukcesie przyszła pora na wydawnictwa dla takich renomowanych wytwórni jak: My Best Friend, Kling Klong, Drumcode czy też Terminal M.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Niemal każdy z wyprodukowanych przez Kaiserdiso utworów staje się wielkim hitem i sięgają po nie największe gwiazdy muzyki elektronicznej jak: Richie Hawtin, Laurent Garnier, Stephan Bodzin, Dubfire, Tiefschwarz, Format:B, Len Faki, Technasia czy też Joseph Capriati.

 

Kolejnym krokiem w muzycznej karierze Kasierdisco jest wydanie debiutanckiego albumu dla labelu My Best Friend, który ujrzy światło dzienne pod koniec października tego roku. Krążek zatytułowany „In No One’s Shadow” składa się z 10 ekskluzywnych produkcji, oraz 2 już dobrze znanych utworów – „Aguja” oraz „Carachillo”.

Kaiserdisco – In No One’s Shadow

Data wydania: 25.10.2010

 

 

Tracklista:
01. Tripping Lure
02. In No Ones shadow
03. Dance On The Moon
04. Simplistix
05. Marie
06. Legal Weapon
07. You & Me
08. Carachillo
09. Hickup
10. Aguja
11. Holding Up My Life
12. Djuma Of Love

 


Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →