Znajomi Znajomych

Znajomi Znajomych

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Wilcza 58a
Email:
Telefon:
22 62 82 061
Adres www:
http://znajomiznajomych.waw.pl/

Opis klubu Znajomi Znajomych

„Znajomi Znajomych” to klubokawiarnia stworzona przez Znajomych dla Znajomych i dla przyszłych Znajomych 🙂 Miejsce klimatyczne, położone w samym środku Śródmieścia, na ulicy Wilczej, w jednej z dwóch przedwojennych kamienic, które dzięki właścicielowi – Franciszkowi Roth – przetrwały do dziś. Teraz, na powierzchni 450m2, swoje istnienie rysują „Znajomi”.
W naszym kalendarium znajdziesz pełną gamę wydarzeń, od imprez tanecznych po koncerty, wernisaże, instalacje, teatr czy kabaret. Zadbaliśmy też o towarzystwo dobrego kina, w specjalnie przygotowanej do lenistwa salce.
Nie ograniczamy się tylko do własnych wydarzeń. Ponieważ tworzymy miejsce, w którym każdy będzie się czuł jak u starych, dobrych znajomych, jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i propozycje współpracy. Zależy nam na tym, aby czas spędzony u „Znajomych” był czasem pełnym pozytywnych wibracji.
Dbając o duszę nie zapominamy o ciele i smakowitych doznaniach. W naszym menu znajdziesz szeroką gamę shot’ów, czeski browar, zakąski, przekąski a do nich wypiekane na miejscu autorskie pieczywo, podawane przez całą noc.
Nie pozostaje nic innego jak przyjść do nas, spotkać starych i zyskać nowych Znajomych, zasmakować tego co oferujemy i bawić sie wyśmienicie.
Zapraszamy siedem dni w tygodniu od 16.00 do ostatniego gościa.
Jak wszyscy wiemy – noc sprzyja mocnym doznaniom…My je jeszcze podkręcimy tak, abyś nie chciał od nas wychodzić …….

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →