Vanilla Ice

Vanilla Ice

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Kolejowa 8/10
Email:
Telefon:
503-639-354
Adres www:
http://www.vanillaice.tjs.pl/

Opis klubu Vanilla Ice

Mamy przyjemność przedstawić wam nowe miejsce na klubowej mapie Warszawy, zlokalizowany nieopodal centrum na ul. kolejowej 8/10 klub VANILLA ICE. Klub Vanilla Ice mieści się dokładnie w centralnej części pawilonu przemysłowego w którym mieściła się niegdyś „Przestrzeń Graffenberga” i mieści klub Harlem. Dzięki czemu nie trudno będzie do nas trafić.

Ponieważ w ostatnim czasie spotyka się wiele znużonych głosów w dyskusjach na temat warszawskiej sceny klubowej postanowiliśmy nie wpisywać się w formuły istniejących już klubów i stworzyć na warszawskiej Woli miejsce wolne od szablonów nawiązujące do kultury Manchesteru czy Berlina lat 90-tych. Właśnie w tamtym okresie muzyka i ogólnie pojęta kultura klubowa zdawała się mieć swój przełomowy okres nie kończącego się rozkwitu a tego rodzaju przemysłowe powierzchnie sprytnie adaptowane były na legendarne później kluby czy galerie sztuki.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Miejsce przede wszystkim funkcjonowało będzie jako klub muzyczny organizując wiele różnorodnych imprez z udziałem dj-ów, muzyków czy performerów z naszego pięknego kraju a także z różnych stron świata. Znajdziecie u nas imprezy dotyczące wielu klubowych gatunków muzyki tanecznej od np: disco, Chicago house; electro boogie, Detroit techno, deep house, dub, rave, trance, drum’n’bass, rave, trance tech house czy taneczny 80’s pop, new wave. Z powodu dość dużej wolnej powierzchni (ściany) chcielibyśmy stworzyć tam także miejsce ekspozycji dla artystów robiących różnego rodzaju filmy, projekty audiowizualne czy fotografie. Antresola w dwóch częściach klubu przeznaczona jest właśnie dla ludzi chcących pokazać swoją twórczość innym i wystawić swoje prace. Zadbaliśmy o dobre warunki nagłośnieniowe, ciekawe światła, lasery wygodne miejsca siedzące a także dobrze zaopatrzony bar . Ponadto w klubie każdy będzie miał bezpłatny dostęp do internetu (WIRELESS) dlatego można przyjść z własnym laptopem i z tego korzystać.

Miejsce znajduje się w okolicy przemysłowej w związku z czym nie będziemy nikomu przeszkadzać nawet jak będziemy głośno. Przewidujemy w niedługim czasie także miły ogródek z widokiem na stary dworzec główny dzięki czemu mimo iż będziemy prawie w samym centrum miasta bawić się i opalać będziemy jak w plenerze . Ceny wstępu na imprezy i na barze będą bardzo przystępne a obsługa miła i profesjonalna


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →