Temat Rzeka

Temat Rzeka

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
Plaża przy Moście Poniatowskiego
Email:
Adres www:
https://www.facebook.com/trzeka

Opis klubu Temat Rzeka

Temat Rzeka to miejsce kulturalno-rozrywkowe powstałe z inicjatywy pasjonatów sztuki i rekreacji. Ten niesamowity punkt widokowy, umieszczony w otoczeniu panoramy miasta i galerii leśnej, jest inspirującą przestrzenią działań twórczych dla pasjonatów fotografii i malarstwa. Istotnym założeniem miejsca jest możliwość spędzania czasu blisko natury nie rezygnując przy tym z własnych zobowiązań. Dlatego, wyposażone w szerokopasmowe WI-FI i przepyszną kawę, prezentuje się jako atrakcyjne i nowatorskie miejsce pracy.

Otwarta, nowoczesna przestrzeń z tarasem widokowym i wygodnymi kanapami stanowi punkt spotkań biznesowych i towarzyskich z dala od miejskiego zgiełku zaś przestronny bar i szeroki parkiet tworzą przyjemne warunki do całonocnej zabawy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Lokal, otwarty w 2013 roku, podczas dwóch sezonów istnienia przyciągnął ponad 200 000 gości, aktywnie uczestniczących w organizowanych wydarzeniach. W czasie dwóch lat działalności w Temacie Rzeka odbyło się:

Ponad 100 wydarzeń muzycznych, koncertów, liveactów oraz imprez DJ-skich.

Ponad 150 wydarzeń dla aktywnych (joga, siatkówka, treningi biegowe, fitness)

Ponad 50 wydarzeń specjalnych (targi rowerowe, targi mody, wernisaże, wystawy, warsztaty, akcje społeczne)

Ponad 50 audycji radiowych goszczących zespoły, solistów, grupy teatralne, performerów, aktywistów.

Lokal uzyskał pierwsze miejsce w kategorii „Miejscówka Roku 2014” w plebiscycie Radia Planeta oraz pierwsze miejsce w rankingu klubów letnich portalu Example.pl. W marcu 2015 Temat Rzeka zdobył trzecie miejsce w corocznym podsumowaniu MUNOLUDY, organizowanym przez portal Muno.pl, w którym udział wzięło łącznie 32 000 głosujących.

Latem 2015, miejsce ponownie stanie się strefą plażowego relaksu i sportu za dnia oraz klubową sceną w nocy. Nie zabraknie charakterystycznego, cyklicznego wydarzenia Kino i Wino, koncertów najbardziej obiecujących, polskich artystów w ramach serii Czwarty Dzień Tygodnia oraz imprez weekendowych, na których wystąpią znani DJ-e, z których każdy reprezentował będzie inna przestrzeń gatunkową. O stałe cykle imprez zadbają między innymi: Simon Mattson, Juniore & Conradq oraz Łukasz Napora.

 

Zachowuj się na plaży: Have Fun &  Keep Clean!

Prosimy, zachowaj porządek! Wyrzucasz śmieci po sobie a także niekulturalnych sąsiadach – ZASADA + 1.

Prosimy, zachowaj kulturę osobistą! Nie załatwiaj swoich potrzeb w lesie, skorzystaj z toalet Tematu Rzeka.

Prosimy, zachowaj bezpieczeństwo! Wisła jest piękna ale zdradliwa i niebezpieczna. Nie ryzykuj wyczynów pływackich w stanie alkoholowego upojenia.

Prosimy, zachowaj rozsądek! Miejska plaża przeznaczona jest do plażowania. Rozpal ognisko w wyznaczonym do tego miejscu. Znajdziesz je po lewej i prawej stronie Tematu Rzeka.

 

 

JAK DOJECHAĆ?

W pobliżu klubu znajduje się rozbudowana sieć komunikacji miejskiej – pętla autobusowa, przystanek tramwajowy (Rondo Waszyngtona), stacja metra Stadion Narodowy, postój taksówek oraz stacja rowerów Veturilo. Do lokalu można dojechać także ścieżką rekreacyjną, która prowadzi wzdłuż barwnego nabrzeża prawej strony Wisły i rozciąga się na odcinku 10 km, od mostu Łazienkowskiego do mostu Generała Grota – Roweckiego.

 

Spacerem, biegiem, rowerem, autem, autobusem, tramwajem, a nawet promem 😉

Mostem Poniatowskiego z Powiśla (750 m),

Z Ronda de Gaulle’a (1,7 km),

Ze stacji metra Stadion Narodowy (1,8 km),

Z Saskiej Kępy (600 m).

Z przystanku Rondo Waszyngtona (500 m)

Tramwaj nr: 7, 8, 9, 22, 24, 25

Autobus nr: 102, 111, 117, 123, 138, 146, 147, 158, 166, 507, 509, 517, 521, N02, N22, N24, N72

Tramwajem wodnym. Przystanek bezpłatnego promu planowany jest przy samej plaży!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →