MASPALOMAS CLUB

MASPALOMAS CLUB

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Katowice
Adres:
ul. Chorzowska 7
Telefon:
662447750
Adres www:
http://www.clubmaspalomas.pl/

Opis klubu MASPALOMAS CLUB

Jak sama nazwa wskazuje, Maspalomas to miejsce o gorącym hiszpańskim klimacie serwowanym przez profesjonalnych DJ-ów oraz barmanów. Jest to najmłodsze miejsce na katowickiej mapie lokali. Klub ten powstał z myślą zapełnienia pustki, jaka od pewnego czasu panuje  na śląskim „rynku imprezowym”.

Maspalomas jest więc nową alternatywą dla ludzi spragnionych całonocnych imprezowych doznań. Już od 25 stycznia gramy dla was non stop – od czwartku do soboty. Klub mieści się w ścisłym centrum Katowic, kusi niepowtarzalną atmosferą, świetnymi, niebanalnymi imprezami oraz fantastycznymi drinkami.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Jesteśmy dla wszystkich tych, którzy poszukują czegoś nowego, innego, a zarazem kameralnego (ilość miejsc: 150; otwarcie drugiej kondygnacji: marzec 2007;  przewidywana ilość miejsc: 300 ). Maspalomas to także zróżnicowany repertuar muzyczny: studenckie czwartki oraz komercyjne piątki należą do DJ-a Kida (gramy disco, r’n’b & hity światowych list przebojów).

Klub oferuje także klubowe i komercyjne soboty. W 1. i 3. sobotę miesiąca  zapraszamy na clubbing (głównie old school, vocal & funky house – z rezydentami:  K.Andym & Flyperem). 2. i 4. sobota miesiąca to przekrój hitów muzycznych, przy czym ostatnia sobota miesiąca to podsumowanie muzyczne całego miesiąca, które prezentować będzie: Dj Kid. Wygodne kanapy, ciepłe wnętrze, profesjonalna obsługa oraz wyjątkowa muzyka… to właśnie Maspalomas. Zapraszamy!


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →