Balsam

Balsam

Lokalizacja i dane kontaktowe

Miasto:
Warszawa
Adres:
ul. Racławicka 99
Email:
Telefon:
(22) 898 28 43
Adres www:
http://www.balsam.net.pl/

Opis klubu Balsam

Codzienna aktywność Balsamu to restauracja i klub

W restauracji czynnej codziennie podaję się potrawy kuchni polskiej i miedzynarodowej. Klub funkcjonuje głównie w weekeny i jest jednym z nielicznych miejsc w Warszawie w których na co dzień gra się najwyższej próby funk, soul i disco.  

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gościły tu ekipy filmowe, programy telewizyjne, pokazy mody i biżuterii, wykwintne bankiety i cocktaile. Imprezy firmowe i całkowicie prywatne. Koncerty i wystawy.

Dysponujemy przestronnym ogródkiem, toaletami, sceną, sprzętem nagłośnieniowym, pełnym zapleczem kuchennym oraz parkingiem na wiele aut. Przede wszystkim zaś a t m o s f e r ą.

Została ona oficjalnie doceniona przez tygodnik Newsweek Polska
czego wyrazem jest prestiżowy znak Newsweek Point za rok 2004

Restauracja czynna codziennie od 11.00 do ostatniego gościa. W piątki i soboty do 23.00 Klub czynny w piątki i soboty od 21.00 do ostatniego goscia

Gdzie jest Balsam ?

Zazwyczaj znalezienie .balsamu. nastręcza niejakie trudności. Niemal każdemu sukcesowi towarzyszy determinacja. I w tym wypadku może się przydać. Zwłaszcza po zmroku.

.balsam. mieści się w kompleksie Fortu Mokotów ( Fort M ) przy ul. racławickiej 99 słabo widoczny i nieoznakowany wjazd znajdziesz pomiędzy ulicami balonową a płatowcową po lewej stronie – jadąc od ul. wołoskiej.

To nie koniec zawiłości. Po udanym skręcie nie należy się rozluzniać – łatwo bowiem wjechać do niewłaściwej części fortu. Droga sama zaprowadzi – po łuku, wzdłuż garaży po lewej stronie do słynnego szlabanu. Szlaban forsuj na wprost – po 60 metrach zobaczysz .balsam.


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →