Ścieżki Regionalne | Kraków: Charlie, Daniel Drumz, DJ Falafel

Clubbing
Ścieżki Regionalne | Kraków: Charlie, Daniel Drumz, DJ Falafel

Piątek, 08 lipca 2022
godz: 22:00

Podróż

Robotnicza 5, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Nasz nowy podróżny cykl zabiera Was w krajoznawcze przygody po muzycznych krainach. W drugi weekend lipca udamy się do Krakowa słuchając prominentnych, niezwykle trudnych do gatunkowego zaszufladkowania przedstawicieli tamtejszej sceny.
Z Grodu Kraka przyjadą do nas: Charlie, Daniel Drumz oraz DJ Falafel 🧆

Charlie
– soundcloud.com/charlieszum
Daniel Drumz
– danieldrumz.com
– soundcloud.com/danieldrumz
DJ Falafel
– soundcloud.com/falafeldj

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Więcej o naszych gościach:

ℂ𝕙𝕒𝕣𝕝𝕚𝕖 – DJ’ka i producentka urodzona w Berlinie, ale od wielu lat związana z Krakowem. Choć to przede wszystkim tam od lat tworzy, wydaje płyty i gra, Berlin pozostaje jej drugim domem i ma już na koncie występy w takich miejscach, jak Griesmühle, //:about blank, czy Tresor.
Twórczość Charlie zyskała międzynarodowe uznanie: grała w europejskich klubach, takich jak Kaiku, Closer, La Machine czy Salon Des Amateurs, pojawiła się na The End Festival (część Detroit’s Movement) czy w meksykańskim klubie Yuyu. W 2020 roku zaprezentowała swój pierwszy multiinstrumentalny live performance z użyciem analogowych syntezatorów i zadebiutowała swoimi wydawnictwami na składankach wytwórni DOM TROJGA i MECHATRONICA. Od tego czasu zagrała na wielu znanych polskich i zagranicznych festiwalach jak Up to Date Festival w Białymstoku, Black Factory Festiwal w Kijowie i Unsound Festiwal w Krakowie.
Charlie to także kreatorka krakowskiej sceny – poprzez ciekawe line-upy jej autorskiego cyklu Szum, czy też jako współtwórczyni przestrzeni artystycznej „Elementarz dla mieszkańców miast”. Dodatkowo Charlie brała również udział w kilku programach edukacyjnych, w tym w warsztatach produkcji muzyki Native Instruments i Crack Magazine.
Na początku lipca na londyńskim labelu „Ferry Lane Records” ukaże się jej nowa EPka. Lead track miał premierę w zeszłym tygodniu na Mixmagu, a premiera remiksu Flemming Dalum ukazała się na why people dance.

𝔻𝕒𝕟𝕚𝕖𝕝 𝔻𝕣𝕦𝕞𝕫 – DJ i producent z Krakowa. Oryginalnie wywodzi się ze sceny hiphopowej, na której zasłynął wieloletnią współpracą z legendarnym Grammatikiem i Eldo oraz serią ciepło przyjętych miksów z selekcją wybiegającą daleko poza hiphopowe standardy.
Fascynacja samplingiem, analogowymi syntezatorami i automatami perkusyjnymi zaprowadziło go jednak w nieco inne rejony, chociaż same gatunki muzyczne nigdy nie interesowały go tak bardzo, jak to, co dzieję się na ich styku. To właśnie dlatego muzyka Daniela łączy dziś w sobie perkusyjny, brudny house z acidem, dubem, soulfulowym disco i futurystyczną elektroniką.
Serwis Boiler Room opisał jego styl jako „Syncopated jazz infused rhythms”, co świetnie słychać na autorskich nagraniach Daniela wydanych nakładem U Know Me Records – jednej z najprężniej działających wytwórni muzyki elektronicznej w kraju.
Poza setkami setów zagranych w Polsce, zarówno w małych klubach jak i na wielkich festiwalach, miał okazję wielokrotnie prezentować swoją muzykę poza granicami naszego kraju – m.in. w Tokio, Nowym Jorku, Chicago, Moskwie czy Londynie. Od kilku lat prowadzi na antenie Off Radia Kraków autorską audycję Electric Relaxation Show, w której prezentuje nową, undergroundową muzykę elektroniczną.

Wisienką na torcie krakowskiego line-up’u jest miłośnik czarnych płyt, aktywny na polskiej scenie pod róznymi pseudonimami od prawie dwóch dekad – 𝔻𝕁 𝔽𝕒𝕝𝕒𝕗𝕖𝕝.
Od wielu lat animator krakowskiej sceny jako Kfjatek, Wojtek Kwiatkowski kilka lat temu ponownie zmienił pseudonim artystyczny, podążając za natchnieniem, które obecnie kieruje go w stronę orientalnych brzmień. Przez lata współpracujący z Off Radio Kraków – najpierw jako Kfjatek, potem wraz z Człowiekiem Bakłażanem odpowiedzialny za projekt deejayski „Feeria”.

_ _ _ _ _
Przed nocnym wydarzeniem krakowskim, odbędzie się spotkanie z powracającym z Ameryki Południowej szamanem. Podczas „Bomby z głową” RAQ opowie nam o swoich wyprawach, o niebezpieczeństwach i szansach jakie niosą niektóre zakazane u nas substancje, a potem zagra nam psychodelicznego seta wprowadzającego do części tanecznej.

_ _ _ _ _
tax: 20
🚀 start: 22:00Sprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Ścieżki Regionalne | Kraków: Charlie, Daniel Drumz, DJ Falafel Wrocław

FALSTART: Kill the DJ

Cz, 11 sierpnia 2022
godz: 23:00

Ścieżki Regionalne | Kraków: Charlie, Daniel Drumz, DJ Falafel Wrocław

SEKCJA NOCNA | NOCNY TARG TĘCZOWA

Pt, 12 sierpnia 2022
godz: 20:00

Ścieżki Regionalne | Kraków: Charlie, Daniel Drumz, DJ Falafel Wrocław

10 LAT FLIRTINI

Pt, 12 sierpnia 2022
godz: 22:00

Ścieżki Regionalne | Kraków: Charlie, Daniel Drumz, DJ Falafel Wrocław

Dyżur Nocny: DJ Skipless

Pt, 12 sierpnia 2022
godz: 22:00

Ścieżki Regionalne | Kraków: Charlie, Daniel Drumz, DJ Falafel Wrocław

COUCHSURFING x Transformator

Pt, 12 sierpnia 2022
godz: 22:55

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →