Rave Order: The Horrorist

Koncerty
Rave Order: The Horrorist

Piątek, 20 września 2019
godz: 23:00

Ciało

Świdnicka 12, Wrocław

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Rave Order powraca do Ciało, tym razem zapraszając artystę, wobec którego twórczości, nie sposób przejść obojętnie. Panie i Panowie The Horrorist po raz pierwszy we Wrocławiu!

The Horrorist (Things To Come / [aufnahme + wiedergabe] – USA/Berlin)
https://soundcloud.com/thingstocome

Olivier Chesler aka The Horrorist jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych artystów muzyki elektronicznej. W swojej 20-letniej karierze wydał 5 albumów (ostatni pt. ‘Separate Dimensions’ ukazał się na początku roku nakładem Aufnahme + Wiedergabe) oraz ponad 80 EP i singli, na czele z “One Night in NYC”, które stało się swego rodzaju hymnem podziemnej sceny i zapewniło Horroristowi zasłużoną rozpoznawalność.
Jako prawdziwy artysta Olivier nieustannie szuka nowych środków wyrazu łącząc songwriting z maszynowymi bitami, agresywnymi partiami syntezatorów oraz futurystycznymi efektami, tworząc muzykę, która oscyluje wokół techno, EBM’u, punk i noise’u. Jego live act to pełen ekspresji występ, w którym za pomocą wokalu wchodzi w interakcje z publiką prezentując swoją muzykę w połączeniu z wizualizacjami oraz specjalnymi przebraniami.

Marina Aleksandra (C O U P / Warszawa)
https://soundcloud.com/marina-aleksandra

Artystka, która mimo krótkiego stażu na scenie zdążyła już zaznaczyć na niej swoją obecność. Wyraźna, bezkompromisowa, posiadająca własną wizję na swój rozwój artystyczny. Jej agresywny i dynamiczny styl idealnie podpasował nam do stylistyki Oliviera i jesteśmy pewni, że zapewni nam tej nocy wyjątkowy closing.

Michal Gutkowski (Rave Order / Poznań)
https://soundcloud.com/michalgutkowski

Jego muzyka to wielowątkowa podróż przez futurystyczną krainę pełną przesterowanych rytmów, dynamicznych basów oraz niepoprawnych melodii. Kapitan Rave Ordero’wej załogi, który odpowiedzialny będzie za otwarcie tej nocy.

After 7:00 – 10:00
Ciało Resident: CruzOe
__

rules:
be kind to your neighbours
doorman has the final say
no photos on the dancefloor

nolimetangereSprawdź inne wydarzenia @ Wrocław

Rave Order: The Horrorist Wrocław

Acidtropicália pres. Air Max ‘97

Pt, 15 listopada 2019
godz: 23:00

Rave Order: The Horrorist Wrocław

Rave Order: Tim Tama

Pt, 15 listopada 2019
godz: 23:00

od 25 PLN
Rave Order: The Horrorist Wrocław

Ciało: Zamilska

Sb, 16 listopada 2019
godz: 23:00