Wszyscy wiedzą / Kino Letnie w Lunaparku

Clubbing
Wszyscy wiedzą / Kino Letnie w Lunaparku

Niedziela, 26 lipca 2020
godz: 21:00

Lunapark

Wał Miedzeszyński 407, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

Kino letnie w Lunaparku, czyli darmowe pokazy najlepszych filmów, wyświetlanych w plenerze w otoczeniu zieleni i drzew! 🎬 W niedzielę 26 lipca na naszym ekranie 👉 Wszyscy wiedzą (2018)

„Wszyscy wiedzą” to trzymający w napięciu, zaskakujący i do samego końca mylący tropy nowy film Asghara Farhadiego. Za sprawą tego mistrzowsko poprowadzonego dramatu obyczajowego z elementami kryminału i love story, po raz kolejny na ekranie spotkał się gwiazdorski duet (a prywatnie para) – Penélope Cruz i Javier Bardem. Cruz wciela się w rolę Laury, kobiety, która przed laty wyjechała do Argentyny, a dziś powraca do rodzinnego hiszpańskiego miasteczka na ślub siostry. Bardem gra Paco, jej dawnego kochanka, teraz cenionego winiarza. We „Wszyscy wiedzą” parę, którą kiedyś łączyło uczucie, tym razem połączy tragedia: podczas burzowej weselnej nocy znika bowiem nastoletnia córka Laury, Irene…

Reżyseria: Asghar Farhadi

Obsada: Penélope Cruz, Javier Bardem, Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Inma Cuesta

📍 (Uwaga, zmiana lokalizacji!) Pokaz odbędzie się obok ringu w strefie sportowej (po wejściu do Lunaparku kierujcie się w lewo)

Wspierają nas:
muno.pl
Rytmy.pl
Idę w Tango

—————–

Pamiętajcie, że związku z obecną sytuacją:
• Często myjcie i dezynfekujcie ręce! Na terenie co krok znajdują się płyny dezynfekujące
• Prosimy o zajmowanie wolnych miejsc siedzących w lokalach tylko przy stolikach oznaczonych informacją „zdezynfekowano”.
• Prosimy o zachowanie bezpiecznego dystansu (2m) na całym terenie, w kolejkach oraz korzystanie z maseczek podczas korzystania z części wspólnych oraz ciągów komunikacyjnych.
• Prosimy o wykonywanie zaleceń pracowników Lunaparku oraz poszczególnych lokali.
• Zachęcamy Was do korzystania z możliwości płacenia kartą.
• Przy jednym stoliku mogą przebywać osoby będące rodziną lub zamieszkujące razem – w przeciwnym wypadku prosimy o zachowanie przy stolikach 1,5m dystansu oraz niesiadanie naprzeciw siebie.

❤️ Dbajmy wzajemnie o swoje bezpieczeństwo, a już wkrótce przetańczymy razem niejedną noc! ❤️Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

Wszyscy wiedzą / Kino Letnie w Lunaparku Warszawa

Kawiarnia Luzztro / Otwarcie!

Cz, 06 sierpnia 2020
godz: 18:00

Wszyscy wiedzą / Kino Letnie w Lunaparku Warszawa

Ring Ring: Baasch | 6.08 / Lunapark

Cz, 06 sierpnia 2020
godz: 19:00

Wszyscy wiedzą / Kino Letnie w Lunaparku Warszawa

PubQuiz / Lunapark

Pt, 07 sierpnia 2020
godz: 20:00