My Name Is New x Klub Akwarium: Funkasanki, 28.09

Koncerty
My Name Is New x Klub Akwarium: Funkasanki, 28.09

Poniedziałek, 28 września 2020
godz: 19:00

Jazz Club Akwarium

Krakowskie Przedmieście 60A, Warszawa

Pokaż na mapie Pokaż na mapie

⚡ Funkasanki w Klub Akwarium ⚡
🔸 28 września 2020 (poniedziałek)
🔸 ul. Krakowskie Przedmieście 60A
🔸 początek koncertu: 19:00
🔸 WSTĘP DARMOWY!

Klub Akwarium oraz projekt My Name Is New wytwórni Kayax łączą siły! ⚡
Już 7 września startuje seria koncertów, w ramach których na patio klubu Akwarium zagrają wschodzące gwiazdy. Wstęp na wszystkie wydarzenia jest #darmowy!

My Name Is New to projekt wspierający artystów solowych oraz zespoły. Jedną z najważniejszych części inicjatywy są jej działania edukacyjne. Każdy, komu uda się dostać do grona MNIN-owców otrzymuje: wsparcie merytoryczne, praktyczne porady na temat budowania swojego wizerunku w sieci, poszerzania swojej publiczności czy korzystania z ogólnodostępnych zasobów social mediów. Dodatkowo, artyści mają niepowtarzalną okazję wzięcia udziału w projektach specjalnych (jak chociażby właśnie festiwal w Stodole) oraz wystąpić na żywo przed dużą publicznością.

Harmonogram koncertów:

► My Name Is New x Klub Akwarium: SMÜGY, 07.09
SMÜGY to duet tworzący pełną i otulającą atmosferę, ogromne brzmieniowe przestrzenie które następnie uplata w ramy nowoczesnej elektroniki. Od czerwca jest częścią projektu My Name Is New wytwórni Kayax. Ich pierwszy występ odbył się na scenie toruńskiego klubu Od Nowa w ramach przeglądu kapel KATAR 2019. Odebrali tam nagrodę za 2 miejsce do jury w składzie min. Jacek Bryndal oraz Tymon Tymański oraz 3 miejsce na Olsztyńskim przeglądzie Fest Muza 2019. Po wypuszczeniu pierwszego singla „Hey” na kanale Kayaxu, ruszają z koncertami – Berlin, Poznań, Wrocław i jeszcze dalej, a następny teledysk pojawił się na kanale Kayaxu w październiku do utworu „Drive” pojawiając się jednocześnie na scenie programu telewizyjnego „Dzień Dobry TVN” oraz na antenie radia Czwórka w audycji „Będzie Głośno”.

► My Name Is New x Klub Akwarium: sedguy, 14.09
sedguy to jednoosobowy projekt muzyczny, który powstał na gruzach przeróżnych doświadczeń grania w zespołach. I choć niewiele jest rzeczy fajniejszych niż granie w zespole, czasem nachodzi potrzeba, żeby samemu sobie być sędzią, z nikim nie musieć iść na kompromisy i z nikim nie walczyć o dźwięki i słowa.

► My Name Is New x Klub Akwarium: MEG, 21.09
Półfinalistka The Voice of Poland 8, współuczestniczka wielu projektów muzycznych. Nagrała debiutancką płytę „Jigsaw“, współtworząc duet z producentem muzycznym Mateo Paz, z którym koncertowała m.in w Abu Dhabi. Laureatka wielu ogólnopolskich nagród, charyzmatyczna oraz kompletna artystka z wieloletnim doświadczeniem scenicznym, tworząca świetną interakcję z publicznością. Zdobywczyni nagrody publiczności „Przebojem na antenę“, jej singiel „Take a break“ plasował się w czołówce na liście Polskiego Radia Czwórka. Wyróżniona przez Kayah za wykonanie utworu „Pusty Talerzyk“. Prowadzi audycje “Dobre Granie Ekstra” w Radio Opole w każdy wtorek.

► My Name Is New x Klub Akwarium: Funkasanki, 28.09
Nieco ekscentryczna dwójka ze wschodniej Polski. Łączą muzykę elektroniczną, alternatywną i popową nie przejmując się gatunkami. Koncerty opierają na wiodącym wokalu, samplach, syntezatorach i perkusji. W maju 2017 nakładem własnego labelu AP Kolektyw wydali debiutancki album Funkasanki. Finaliści konkursu Opole Debiuty 2017, zdobywcy nagrody Grand Prix Festiwalu Noffa 2017.

► My Name Is New x Klub Akwarium: Tacher, 05.10
Tacher – samotny singer-songwriter, który w 2018 roku stał się częścią projektu MY Name Is New wytwórni Kayax. W ramach tej inicjatywy wydał dwie piosenki „Love pod prąd” i „Piąte piętro”. Akompaniując sobie na gitarze i wykorzystując looper Tacher snuje metafizyczne opowieści, niekiedy ironicznie bawiąc się popkulturowymi odniesieniami. Choć niektórzy nazywają jego muzykę romantycznym folkiem, pozostaje otwarty na gatunki, sięgając czasem po motywy jazzowe, innym razem po mocniejsze, nie tylko akustyczne, gitarowe brzmienia. Pomiędzy autorskimi piosenkami, na koncertach Maćka Tachera usłyszeć można czasem także utwory Damiena Rice’a, Nirvany czy Grzegorza Ciechowskiego.

► My Name Is New x Klub Akwarium: MONS, 12.10
MONS to brzmienie miasta. Jego dynamiczny rytm i zmieniający się puls. Odnajdziesz tu wielkomiejski pęd, zatłoczone chodniki i metro przedzierające się przez kolejne dzielnice. Ciepło światła przenikającego szklane biurowce i chłód cieni kładących się na ciężkich kształtach kamienic. MONS to również chimeryczny klimat Mazowsza – eteryczny i mglisty. Pozornie przewidywalny, ale skrywający jego tajemnicę. Nostalgiczny, jednak nieprzytłaczający. Melancholijny, ale niekoniecznie smutny.

Szczegółowe informacje, dotyczące nadchodzących wydarzeń są dostępne na stronach inicjatywy My Name Is New oraz Akwarium!

Głównym partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Autorów ZAiKS

Stowarzyszenie Autorów ZAiKS chroni twórców od samego początku ich kariery. Od momentu zarejestrowania utworu w ZAiKS-ie prawa majątkowe twórcy są zabezpieczone, a Stowarzyszenie bierze na siebie obowiązek udzielania zezwoleń na korzystanie z twórczości, inkasowania wynagrodzeń autorskich oraz kontrolowania podmiotów wykorzystujących twórczość. ZAiKS reprezentuje autorów w Polsce i za granicą, zbiera i wypłaca należne im tantiemy już od 100 lat.Sprawdź inne wydarzenia @ Warszawa

My Name Is New x Klub Akwarium: Funkasanki, 28.09 Warszawa

Scooter – Warszawa [ZMIANA DATY]

Śr, 28 października 2020
godz: 20:00

od 99 PLN
My Name Is New x Klub Akwarium: Funkasanki, 28.09 Warszawa

Undercity 2020

Pt, 30 października 2020
godz: 18:00

My Name Is New x Klub Akwarium: Funkasanki, 28.09 Warszawa

Halloween: Mampi Swift [UK]

Sb, 31 października 2020
godz: 22:00

My Name Is New x Klub Akwarium: Funkasanki, 28.09 Warszawa

Jam Sheptssion

Nd, 01 listopada 2020
godz: 16:00